reklama

Alarm w Andrychowie. Pożary w centrum miasta [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 17.12.2018 20:32, red /WB
Strażacy interweniują w związku z dwoma pożarami w centrum Andrychowa.
Alarm w Andrychowie. Pożary w centrum miasta [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W poniedziałek (17.12) około godzony 20.30 strażacy otrzymali zgłoszenie o dymie wydobywającym się z mieszkania w kamienicy przy ul. Rynek 26 w Andrychowie. Istniało podejrzenie, że doszło tam do pożaru. Ostatecznie nie było aż tak groźnie. -Wystąpiło w zadymienie w mieszkaniu wyniku nieszczelności przewodu kominowego - informuje nas oficer dyżurny w PSP Wadowice. Sytuacja została szybko opanowana. Nikomu nic się nie stało.

Strażacy prowadzili jeszcze działania w tej kamienicy, kiedy otrzymali zgłoszenie o pożarze w położonej w pobliżu kamienicy Rynek 7 w Andrychowie. Strażacy zostali szybko skierowani do tego budynku, wezwano także inne jednostki z gminy Andrychów i z JRG Wadowice. Sytuacja była bardzo poważna. Ogień pojawił się w jednym z wynajmowanych pomieszczeń biurowych na poddaszu. Występowało silne zadymienie, a ogień się rozprzestrzeniał.

Nie ma osób poszkodowanych. Cztery osoby zostały ewakuowane z sąsiedniego budynku. Straty powstałe w wyniki tego pożaru będą duże. Działania strażaków zakończone zostały około północy.

Trwa ustalanie przyczyn pożaru. Ze wstępnych przypuszczeń wynika, że źródło pożaru mogło pochodzić od piecyka elektrycznego znajdującego się w jednym z pomieszczeń.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Bryndza, 18.12.2018 14:06

Całokształt mój drogi szybkość jakość i pełen profesjonalizm . Oczywiście zdarzają się błędy jak każdemu w życiu ale kto jest nieomylny .

aleocochodzi, 18.12.2018 13:17

To że dobry dziennikarz wynika z twojej analizy artykułu czy ze "wstępnych przypuszczeń"?

Bryndza, 18.12.2018 00:18

Reportaż przedni dobry dziennikarz A dla poszkodowanych życzę siły i ważne że się nikomu nic nie stało również wielki ukłon dla strażaków