Plaża Mucharz? "To chyba jakiś żart"

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 30.06.2020 14:30, red
Robi się coraz cieplej, wiele osób w wolnej chwili wyjeżdża np. nad Jezioro Mucharskie. A nad jeziorem nadal jedna wielka prowizorka.
Plaża Mucharz?
Nad Jeziorem Mucharskim ciągle nie ma żadnej profesjonalnie przygotowanej infrastruktury turystycznej.

Okoliczni mieszkańcy denerwują się, że ktoś na internetowych mapach umieścił lokalizację pod nazwą „Plaża Mucharz”. W upalne dni korzystając właśnie z nawigacji w to miejsce przyjeżdżają setki ludzi. Są mocno zdziwieni, kiedy słyszą od okolicznych mieszkańców, że tutaj żadnej plaży nie ma.

- Ktoś umieścił na mapach tę lokalizację i mamy z tego powodu same problemy. W upalne dni ruch jest ogromny. Droga dojazdowa doi rzekomej plaży jest wąska, to jest uciążliwe dla mieszkańców. Czasami wszystkie pobocza są pozostawiane samochodami kierowców z całej Polski i nie można normalnie przejechać. Nie ma koszy na śmieci i toalet. Po weekendowym najeździe turystów to jest jedno wielkie śmietnisko. Może w końcu ktoś z władze coś z tym zrobi? – apelują nam mieszkańcu Mucharza.

Turyści nic sobie jednak z tego nie robią. W internecie można znaleźć takie mapki z dojazdem do rzekomej plaży Mucharz"
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy