reklama
reklama

Pralnia Serwis AQUA ponownie otwiera się dla wszystkich!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.05.2020 13:10,
Pralnia Serwis AQUA S.C. - działająca od wielu lat w Andrychowie przy ul. Niecałej 3, otwiera się ponownie dla wszystkich!
Pralnia Serwis AQUA ponownie otwiera się dla wszystkich!

W ostatnich latach świadczyliśmy usługi prania wyłącznie dla przedsiębiorców z branży produkcyjnej, natomiast od dnia 01.06.2020r. otwieramy się na nowo dla klientów indywidualnych, dla hoteli, pensjonatów, ośrodków turystycznych, lokali gastronomicznych oraz firm produkcyjnych i usługowych.

Dla wszystkich klientów indywidualnych przewidzieliśmy 50% rabat przez pierwsze 3 dni od poniedziałku, 7:00 - 01.06.2020 do środy, 16:00 - 03.06.2020r. - zależy nam na Państwa zaufaniu.

Posiadamy nowoczesne rozwiązania w zakresie ewidencji pranej odzieży które sprawdzają się w zakładach produkcyjnych i hotelach - polegają na znakowaniu systemem kodów kreskowych (EAN) całości asortymentu naszych klientów i pełnej ewidencji w zakresie częstotliwości prania.

Dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy specjalne programy piorące w atestowanych środkach które w ostatnim procesie prania w sposób delikatny zamykają włókna i nadają idealne wykończenie produktu. Dodatkowo dostosowaliśmy się do obecnie panującej sytuacji epidemiologicznej i wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom oferując możliwość odbioru i dowozu prania pod Państwa drzwi przy zleceniach już od 100zł na terenie gminy Andrychów.

Godziny otwarcia pralni dla klientów indywidualnych:

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 13:00
W niedzielę odpoczywamy - prosimy o wyrozumiałość :)

Zapraszamy !
Pralnia Serwis AQUA S.C.
ul. Niecała 3, 34-120 Andrychów
www.serwisaqua.pl | [email protected]--
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy