Praca w firmie Autokontener

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.07.2022 20:50,
Ogłoszenie.
Firma Autokontener z Witkowic istnieje na rynku Polskim od 1992 roku. Działamy w branży luksusowych wielkogabarytowych pojazdów motoryzacyjnych produkowanych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb danego klienta o różnorodnym przeznaczeniu. Posiadając prawie 30- letnie doświadczenie, mamy możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym powstają nie tylko funkcjonalne pojazdy, lecz także spełniają się motoryzacyjne marzenia!

Oprócz kwestii technicznych firma zwraca również uwagę na walory estetyczne i wykończenia wnętrz współpracując z najlepszymi projektantami i firmami designerskimi oraz również z jednostkami naukowymi m.in. Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie, oraz Akademią Górniczo Hutniczą w Krakowie.

Poszukujemy pracowników na stanowiska: lakiernik, elektryk, monter

Twój zakres obowiązków:

  • Prace manualne montażowe z użyciem elektronarzędzi np. szlifierki kątowej, wiertarki, wkrętarki

  • Dbanie o wysoką jakość produktów końcowych

  • Dokładność pracy i sumienność wykonywania zleconych zadań,

  • Dbanie o zachowanie czystości na stanowisku pracy,

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie lub zawodowe,

  • Wysoki poziom zdolności manualnych – umiejętność obsługi m. in. szlifierki kątowej, wkrętarki

  • Przestrzeganie zaleceń i procedur produkcyjnych

  • Zaangażowanie oraz konsekwencja w realizacji zleconych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole i integracji ze współpracownikami

  • Kreatywność

  • Punktualność

  • Chęć rozwoju

  • Wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność do ewentualnych nadgodzin

  • Umiejętność logicznego myślenia

  • Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego (mile widziane)

  • Znajomość rysunku technicznego (mile widziane)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • Dodatkowe kursy, uprawnienia – obsługa maszyn CNC, wózki widłowe, prawo jazdy kat. C, C+E, (mile widziane)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca w czystych, komfortowych warunkach i miłej atmosferze

  • Możliwość rozwoju poprzez pracę przy nietypowych, niepowtarzalnych projektach

  • Wyjazdy służbowe na tory wyścigowe w całej Europie

  • Paczki świąteczne oraz mikołajkowe

  • Premie świąteczne

  • Premie wakacyjne

  • Program Wyprawka dla noworodka

Autokontener

Witkowice, ul. Dworska 37

e-mail: [email protected]