reklama

Podziękowanie od Krzysztofa Kubienia

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.10.2018 13:10, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Materiał wyborczy KW PiS
Podziękowanie od Krzysztofa Kubienia

Szanowni Mieszkańcy Gminy Andrychów!

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w wyborach samorządowych. Dziękuję tym, którzy zaufali mnie i kandydatom Prawa i Sprawiedliwości. Osiągnęliśmy bardzo dobry wynik w głosowaniach do Rady Powiatu i do Rady Miejskiej. Udało się także doprowadzić do drugiej tury w wyborach na burmistrza Andrychowa. Przed nami wciąż ogromna szansa na realne zmiany w naszej gminie. Nadal możemy odbudować opiekę lekarską, kulturę, sport, edukację, komunikację i wszystkie inne dziedziny, które wpływają na poziom życia obywateli naszej Małej Ojczyzny.

Nie zmarnujmy tej możliwości. Pokażmy, że jesteśmy odporni na brutalną kampanię oszczerstw, która już eskaluje się w lokalnej przestrzeni publicznej. Nie dajmy się kolejny raz omamić kłamstwom i nieszczerym obietnicom. 4 listopada gorąco zapraszam jeszcze raz do urn i oddanie głosu na dobrą zmianę w Gminie Andrychów.

Krzysztof KubieńMateriał wyborczy KW PiS

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy