reklama
reklama

OBERŻA FEST w Czarnym Groniu

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.10.2023 19:33,
Już 21 października 2023 Czarny Groń zaprasza na kolejny szalony wieczór w Oberży ze świetnym jedzeniem, muzyką i zabawą taneczną!
OBERŻA FEST w Czarnym Groniu

Oberża Fest to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się kolejny raz już 21 października w Oberży. To niezapomniana noc pełna świetnej muzyki, pysznego jedzenia, napojów i piwa bez limitu. Przygotuj się na niezapomnianą przygodę! Rozpocznijmy wieczór od godziny 18:00, kiedy to drzwi Oberży otworzą się na uczestników Oberża Fest. Znajdziesz się w środku energetycznej atmosfery, gdzie muzyka DJ wprowadzi Cię w rytm niezapomnianej zabawy.

Na Oberża Fest czeka na Ciebie gorący bufet pełen pyszności. Kucharze specjalnie dla Was przygotują szeroki wybór dań, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. To idealna okazja, aby delektować się smakami w towarzystwie przyjaciół i nowo poznanych osób.

Bufet, piwo i napoje bez limitu będą dostępne dla Was w godzinach 18:00-22:00

Cena biletu 189 zł za osobę.

To doskonała okazja, aby spędzić niezapomniany wieczór w fantastycznym towarzystwie, delektując się jednocześnie pysznym jedzeniem i świetną muzyką. Przygotuj się na Oberża Fest - wydarzenie, które połączy wspaniałą atmosferę, doskonałą muzykę i wyśmienite smaki w jedno niezapomniane doświadczenie!

Zapraszamy do rezerwacji stolików - tel. 33 506 51 43.

Ilość miejsc limitowana. Impreza tylko dla osób pełnoletnich.

- artykuł sponsorowany -

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy