reklama
reklama

Nowości w Salonie Urody Estetica w Andrychowie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.12.2015 13:40, REKLAMA
Zapraszamy na leczniczą, bezkwasową stylizację paznokci.
Nowości w Salonie Urody Estetica w Andrychowie

Chcesz poczuć atmosferę wyciszenia i odprężenia? Salon Urody Estetica w Andrychowie to najlepsze miejsce

 

Salon urody Estetica - Anety Mleczko rozpoczął działalność w 1997r.  Stworzony został z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze, w kameralnym miejscu. Salon stawia szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb skóry i ducha naszych klientów, bierze pod uwagę również czas i środki jakimi dysponuje klient. 


Proponuje zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymywać wygląd i ciało w doskonalej kondycji, w bardzo korzystnych cenach. Oferuje bardzo atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów oraz zniżki na pakiety zabiegowe.

 

Klimatyczne wnętrze, świece, relaksująca muzyka, aromatyczna herbatka i unosząca się woń olejków eterycznych przeniosą Państwa w atmosferę wyciszenia i odprężenia. Filozofia salonu to połączenie najbliższych człowiekowi wartości: harmonii, szczęścia oraz optymizmu. Pracuję wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu i najwyższej jakości kosmetykach: Sesderma, De clare, Natinuel,  Xylogic, Neoderma.

 

Efektywność substancji aktywnych i ich bezpieczeństwo oraz minimalna ilość konserwantów w składzie, stanowi najważniejsze kryterium doboru preparatów kosmetycznych. Personel regularnie korzysta ze szkoleń podnoszących kwalifikacje, a także uczestniczy w prezentacjach nowości w branży kosmetycznej, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zespół Salonu Anety Mleczko  tworzą wykwalifikowani eksperci, którzy zapewnią Państwu profesjonalną obsługę oraz doradztwo. To grupa doskonale wykształconych specjalistów, którzy każdego dnia przywitają Państwa pełnią optymizmu oraz zapałem. To wszystko w trosce o Państwa bezpieczeństwo i satysfakcję oraz piękno, kondycję i zdrowie. 

 

Magią tego miejsca są: jakość, doświadczenie i profesjonalizm.

 

NOWOŚĆ - Zapraszamy na leczniczą bezkwasową stylizację paznokci!

 

Polecamy również zabiegi laserowe.

 

Pełna oferta na stronie www.salonurodyaneta.pl

 

Salon Urody Estetica

ul. Krakowska 63a

34-120 Andrychów

tel.: 501 22 15 00

www.salonurodyaneta.pl

[email protected]

 

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy