Nowa kwiaciarnia KWIATOSFERA w Andrychowie

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.10.2018 18:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Nowa kwiaciarnia KWIATOSFERA w Andrychowie
Kwiaciarnia "KWIATOSFERA" znajduje się w Andrychowie przy ulicy Stanisława Lenartowicza. Działa zaledwie od kilku dni, a już zyskała liczne grono Klientów.

Nasza kwiaciarnia zrodziła się z pasji do piękna, sztuki i kwiatów. Jesteśmy profesjonalni, dyskretni o niewyczerpanych pokładach pomysłów, dzięki czemu nasza kwiaciarnia jest taka wyjątkowa. Powstają u nas gustowne i oryginalne kompozycje kwiatowe. Są one doskonałym prezentem na różne okazje takie jak ślub, urodziny, imieniny, dzień kobiet. Nasze bukiety, i dekoracje powstają z najwyższej jakości kwiatów i produktów.

Ponadto, stale pracujemy nad tworzeniem nowych form i aranżacji, ponieważ chcemy mile Państwa zaskakiwać! Naszą misją jest sprawianie radości naszym klientom poprzez tworzenie ciekawych i indywidualnych kompozycji kwiatowych i świadczenie profesjonalnych usług florystycznych.

Oprócz kwiatów ciętych i kompozycji kwiatowych oferujemy artykuły dekoracyjne, upominki, balony z helem, kwiaty doniczkowe, świece, oraz różnego rodzaju kartki i zaproszenia okolicznościowe.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy