reklama
reklama

JESIENNE PORZĄDKI Z KOBE PLUS CZAS ZACZĄĆ

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.10.2021 14:46,
Jesień to czas na ogrodowe porządki, a dla posiadaczy nawierzchni z betonu, również czas na czyszczenie kostki brukowej.
JESIENNE PORZĄDKI Z KOBE PLUS CZAS ZACZĄĆ
W okresie jesiennym warto również poświęcić nieco uwagi na czyszczenie dachu, elewacji, no i przede wszystkim także zadbać o swój ogród.

W takich sytuacjach wkraczamy my – KOBE PLUS!

Niestraszne nam niesprzyjające temperatury czy deszcz.

Z przyjemnością zaopiekujemy się Twoją posesją, ogrodem, aby napawał Cię dumą o każdej porze roku. Czyścimy kostkę brukową, elewacje, rynny, wycinamy drzewa, przycinamy krzewy, konserwujemy podbitkę. Jednym słowem - mamy dla was cały pakiet niezbędny w przydomowym gospodarstwie.

Posiadamy również podnośnik koszowy, więc wysokie drzewa czy czyszczenie elewacji na dużej wysokości nie jest dla nas problemem.

ZAPRASZAMY do kontaktu:
ul. Batorego 5, Andrychów
tel. 533 773 376
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy