reklama
reklama

Instytut kosmetyczny Ogrody Urody może pomagać teraz nowym osobom dzięki kolejnej specjalizacji

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 30.06.2023 09:35,
Andrychów, ul. Juliusza Słowackiego 2a - to właśnie adres, pod którym znajdą ekspercką i skuteczną pomoc osoby borykające się z trądzikiem różowatym, trądzikiem pospolitym, skórą tłustą oraz suchą, przebarwieniami czy cerą naczynkową. A problematyczna skóra to temat poważny i dotyczy zarówno osób w wieku młodzieńczym, jak i dojrzałym.
Instytut kosmetyczny Ogrody Urody może pomagać teraz nowym osobom dzięki kolejnej specjalizacji

Trądzik, problemy skórne, trudna cera – warto wiedzieć.

Ogrody Urody — profesjonalna konsultacja i solidna porcja wiedzy


Trądzik pospolity to jeden z najpopularniejszych defektów skóry. Chociaż mogłoby się wydawać, że dotyka wyłącznie osób w wieku dojrzewania, to jest on problemem, z którym często zmagają się również dorośli. Jest wynikiem nieprawidłowej diety, stresu i ekspozycji na szkodliwe czynniki środowiska, a także skutkiem zaburzeń hormonalnych. Nie bez znaczenia
jest również niewłaściwa pielęgnacja i stosowanie obciążających kosmetyków do makijażu.

Wykwalifikowany zespół Ogrodów Urody nie tylko potrafi ocenić źródło wystąpienia trądziku pospolitego, ale również kompleksowo doradzić i zastosować kuracje, które efektywnie
rozprawią się ze zmianami skórnymi, raz na zawsze. Wachlarz stosowanych metod w tym salonie jest szeroki, ale każda z nich dopasowywana jest indywidualnie do potrzeb konkretnego klienta. Dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych zabiegów i skrupulatnie przebadanym dermatologicznie produktom z najwyższej jakości składnikami, kosmetolodzy Ogrodów Urody mają skuteczne narzędzia, żeby każdy rodzaj trądziku wyleczyć, a także wyciszyć i złagodzić zmiany nimi wywołane.

Sprawdzone produkty o skoncentrowanej mocy - tylko w Ogrodach Urody

Salon w swoich zabiegach wykorzystuje produkty, które są niezawodne dla cery problematycznej. W tak czułym, ważnym dla Klientek i Klientów temacie nie ma bowiem miejsca na rozczarowania! Ogrody Urody polecają także całą gamę produktów do codziennej pielęgnacji domowej— serum, kremy, maski, ampułki: od ręki i w cenach producenta. Linie kosmetyczne, z którymi współpracują Ogrody Urody, to starannie wybrane, przetestowane i sprawdzone marki najwyższej jakości. Szczególnym uznaniem klientów z cerą trądzikową cieszą się produkty serii Nanili Professional. Jest to polska, uznana marka stworzona przez naukowców, ekspertów w swojej dziedzinie. Działanie produktów Nanili to przede wszystkim oczyszczenie, odżywienie, nawodnienie, odnowa, wygładzenie, wyrównanie kolorytu, widoczna poprawa kondycji skóry. Dzięki tak wielokierunkowemu zastosowaniu produktów, zespół salonu jest gotów poradzić sobie nawet z najbardziej zaawansowanymi zmianami trądzikowymi. Warto w tym momencie wspomnieć o możliwości wykonania specjalnego zabiegu w Ogrodach Urody o nazwie Acne Ili PEEL, gdzie przy wykorzystaniu produktu Nanili Professional cerze dostarczany jest kwas azelainowy i salicylowy. Polecany jest on szczególnie w przypadku cery z przebarwieniami, trądzikiem oraz dla skóry dojrzałej.

Zabiegi w salonie Ogrody Urody — czyli nowoczesne działanie na trądzik pospolity i różowaty

Regularne podnoszenie kwalifikacji specjalistów pracujących w salonie Ogrody Urody poprzez m.in. uczestnictwo w szkoleniach, umożliwia wykorzystanie najnowszych technik i zabiegów, które przynoszą oczekiwany przez klientów rezultat. Dużą popularnością w tym miejscu cieszy się między innymi zastosowanie lasera Harmony Dye-VL. Wykazuje on dużą skuteczność w walce z trądzikiem różowatym, a dodatkowo zamyka widocznie poszerzone naczynka krwionośne, usuwa przebarwienia i rumień. Zabieg ten trwa krótko i jest komfortowy, dzięki silnemu chłodzeniu kontaktowemu.

Każda osoba, która przez dłuższy czas walczy ze zmianami trądzikowymi, doskonale wie, jak dużym dyskomfortem są potrądzikowe blizny. Dla profesjonalistów pracujących w Ogrodach
Urody jest to wyzwanie, które wieńczą sukcesem! Dzięki odpowiednim narzędziom i umiejętnościom osiągają rezultaty, które nawet nie śniły się osobom przychodzącym do nich z tym problemem. Szczególną uwagę należy tutaj zwrócić na zastosowanie lasera frakcyjnego o nazwie Alma Harmony iPixel Er.YAG. Jego działanie oparte jest przede wszystkim na uszkodzeniu komórek tkanki właściwej skóry. W naturalnym procesie jej odbudowy powstają nowe struktury, które nie tylko wypełniają blizny, ale również nadają twarzy młodzieńczego wyglądu, efektu jędrności i zdrowego oblicza.

W Ogrodach Urody można liczyć na specjalistyczną opiekę i długofalowe wsparcie w zapobieganiu nawrotów zmian trądzikowych. W tym celu proponowane są kuracje odżywcze, peelingi i masaże w spokojnej oraz przyjaznej atmosferze, co nie tylko pozwala polepszyć jakość skóry, ale również obniżyć poziom stresu.

Porozmawiajmy o Twojej skórze.

Instytut kosmetyczny Ogrody Urody
34-120 Andrychów
ul. Słowackiego 2a
+48 519-535-777
[email protected]

Czynne:
pn-pt 09:00-21:00
sob 8:00-16:00

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy