reklama
reklama

Fundacja Promyczek zaprasza na doroczny Bal Charytatywny. OSTATNIE BILETY

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.02.2017 08:04, a
Fundacja „Promyczek” otacza swoją opieką noworodki, niemowlęta i wszystkie starsze dzieci niepełnosprawne lub zagrożone niepełnosprawnością
Fundacja Promyczek zaprasza na doroczny Bal Charytatywny. OSTATNIE BILETY

Wraz z zespołem terapeutów Fundacja Promyczek stara się każdego dnia zmieniać życie maluchów na lepsze i radośniejsze. Jesteśmy Fundacją założoną z potrzeby serca i świadomości jak wiele jest dzieci i ich rodzin, które dzień za dniem, w samotności próbują zdobywać wciąż te same szczyty. Działamy w Powiecie Wadowickim, gdzie odbal-charytatywny-2017-druk ponad czterech lat pomagamy naszym podopiecznym w pełni uczestniczyć w życiu, które każdy zdrowy postrzega, jako normalne.

 

Jako Fundacja postawiliśmy sobie za cel zorganizowanie już Czwartego Balu Charytatywnego, z którego dochody w całości przeznaczone zostaną na terapię dzieci objętych naszą opieką.

 


Fundacja „Promyczek” z Andrychowa ma zaszczyt zaprosić Państwa na IV Bal Charytatywny w klimacie lat 80-tych. Odbędzie się on 25 lutego 2017 roku w ParkHotel Łysoń w Inwałdzie. Cały dochód z Balu przeznaczony zostanie na terapię i rehabilitację dzieci niepełnosprawnych z naszej okolicy, otoczonych opieką Fundacji.

 

Serdecznie zapraszamy do zakupu biletów.

 

Kontakt: 500 209 666

lub codziennie w biurze Fundacji uL. Starowiejska 17a, Andrychów do godziny 12.00.

 

Zarząd Fundacji Promyczek

 

 

 

OGŁOSZENIE

 

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy