reklama
reklama

Depilacja laserowa - 20% w Kosmetologia Face & Body – Poczuj różnicę!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.11.2021 08:25,
Salon kosmetyczny Kosmetologia Face & Body mieszczący się w Andrychowie na ul. Rynek 21 specjalizuje się w depilacji laserowej.
Depilacja laserowa - 20% w Kosmetologia Face & Body – Poczuj różnicę!

Właścicielka salonu Kosmetologia Face & Body Aneta Najbor od 12 lat zajmuje się trwałym usuwaniem niechcianych włosków. Zabieg wykonywany jest za pomocą lasera medycznego, który posiada certyfikat FDA (Agencja Żywności i leków).

Depilację laserową można stosować prawie na wszystkie części ciała u kobiet i mężczyzn. Zabieg, dzięki chłodzącej głowicy, jest praktycznie bezbolesny, a badania kliniczne gwarantują jego skuteczność.

W celu przetestowania skuteczności i komfortu zabiegu można skorzystać z bezpłatnej konsultacji i wypróbować działanie lasera.

W listopadzie br. depilacja laserowa w promocyjnej cenie - 20%

Salon Kosmetologia Face & Body oferuje także inne zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń kosmetycznych oraz prowadzi sprzedaż internetową kosmetyków.

www.kosmetologiafb.pl

www.ecosmetic.pl

tel. 696 986 655
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy