reklama

Depilacja laserowa - 20% w Kosmetologia Face & Body – Poczuj różnicę!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.11.2021 08:25,
Salon kosmetyczny Kosmetologia Face & Body mieszczący się w Andrychowie na ul. Rynek 21 specjalizuje się w depilacji laserowej.
Depilacja laserowa - 20% w Kosmetologia Face & Body – Poczuj różnicę!

Właścicielka salonu Kosmetologia Face & Body Aneta Najbor od 12 lat zajmuje się trwałym usuwaniem niechcianych włosków. Zabieg wykonywany jest za pomocą lasera medycznego, który posiada certyfikat FDA (Agencja Żywności i leków).

Depilację laserową można stosować prawie na wszystkie części ciała u kobiet i mężczyzn. Zabieg, dzięki chłodzącej głowicy, jest praktycznie bezbolesny, a badania kliniczne gwarantują jego skuteczność.

W celu przetestowania skuteczności i komfortu zabiegu można skorzystać z bezpłatnej konsultacji i wypróbować działanie lasera.

W listopadzie br. depilacja laserowa w promocyjnej cenie - 20%

Salon Kosmetologia Face & Body oferuje także inne zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń kosmetycznych oraz prowadzi sprzedaż internetową kosmetyków.

www.kosmetologiafb.pl

www.ecosmetic.pl

tel. 696 986 655
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy