reklama

Co nowego w Centrum Medycznym KĄCIK w Andrychowie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.02.2020 12:00,
.
Co nowego w Centrum Medycznym KĄCIK w Andrychowie

W samym centrum Andrychowa, przy ul. Rynek 26 A, od ponad 25 lat działa Centrum Medyczne ,,Kącik”, zapewniające profesjonalną, kompleksową opiekę medyczną, diagnostykę i leczenie, w przyjaznej atmosferze. Mieści poradnie i pracownię USG, w których pracują doświadczeni i cenieni lekarze wielu specjalności: chirurgii ogólnej i naczyniowej, chirurgii onkologicznej, neurologii, neurochirurgii, ortopedii, endokrynologii, ginekologii i położnictwa, otorynolaryngologii i otorynolaryngologii dziecięcej, pediatrii, chorób wewnętrznych, reumatologii, kardiologii, urologii, nefrologii, dermatologii, radiologii i diagnostyki obrazowej, medycyny rodzinnej, angiologii.

W tym samym budynku znajduje się też apteka oraz laboratorium medyczne. Dzięki temu w jednym miejscu można skorzystać z konsultacji medycznej, poddać się specjalistycznemu badaniu, wykonać badania analityczne i wykupić lekarstwa. Bez straty czasu i długiego oczekiwania na wizytę.

Od stycznia 2020 roku przychodnia podejmuje współpracę z nowym laboratorium. Miejsce LABMEDU zajmie DIAGNOSTYKA.


Centrum medyczne ,,Kącik” to:

- 30 lekarzy specjalistów, psycholog i pedagog
> krótkie terminy oczekiwania na wizytę,

- wygodna rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu: 33 870 33 01, czynna w poniedziałki i wtorki w godzinach: 14.00 – 20.00 oraz w środy, czwartki, piątki w godzinach: 16.00 – 20.00.

- strona internetowa www.rynek26a.pl , na której można znaleźć więcej informacji o wszystkich lekarzach.

CO NOWEGO W CENTRUM MEDYCZNYM ,,KĄCIK”

Centrum, wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnych mieszkańców, cały czas się rozwija. Dba o nowoczesny sprzęt oraz o poszerzanie spektrum usług medycznych. Mijający rok obfitował w zmiany, które mają przyczynić się do lepszego funkcjonowania przychodni.

Poradnia radiologii i diagnostyki obrazowej powiększyła się o nowych lekarzy. Oprócz lek. Joanny Świrydo-Hyczy, wykonującej badania USG piersi i lek. Jacka Żaka, w ‘Kąciku’ pracują od niedawna: lek. Kamil Pytlarski, lek. Roman Frach oraz lek. Radosław Widlarz. Są to diagności z dużym doświadczeniem klinicznym, które zdobywali pracując w Szpitalu Wojewódzkim oraz Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku – Białej , Szpitalu Powiatowym w Suchej Beskidzkiej. Wykonują pełne spektrum badań USG. W szczególności lek. K.Pytlarski zainteresowany jest diagnostyką dzieci, lek. R. Widlarz ortopedią, a lek.R. Frach to doświadczony diagnosta wykonujący badania dopplerowskie. Wszyscy specjaliści radiolodzy udzielają również konsultacji w dziedzinie TK, MR, Rtg.

Poradnia laryngologiczna również powiększyła się o nowego specjalistę. Oprócz lek. Ewy Habelak, od niedawna przyjmuje także lek. Robert Blicharz, który jest specjalistą otorynolaryngologii oraz otorynolaryngologii dziecięcej. Oboje zajmują się m.in. chirurgią nosa i zatok przynosowych – FESS. Lek. Ewa Habelak zajmuje się również diagnostyką i leczeniem bezdechu sennego.

Poradnia neurochirurgii

Kilka miesięcy temu współpracę z Centrum Medycznym ‘Kącik’ podjął dr n. med. Tomas Nytra, specjalista neurochirurgii. Pan doktor jest członkiem m. in. Polskiego, Czeskiego i Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa. Przyjeżdża na konsultacje raz w miesiącu. Terminy są ustalane na bieżąco.

Poradnia pediatryczna

Od niedawna Centrum Medyczne ‘Kącik’ powiększyło się o nowego specjalistę pediatrii, lek. Mateusza Stuglika. Pan doktor pracuje na co dzień w Oddziale Pediatrycznym Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. W ‘Kąciku’ przyjmuje w różnych terminach, ustalanych na bieżąco. W razie potrzeby w trakcie konsultacji wykonywane są szybkie testy laboratoryjne. Istnieje również możliwość konsultacji w języku angielskim.

Poradnia chirurgiczna

W mijającym roku do chirurgów współpracujących z ‘Kącikiem’ dołączył lek. Błażej Gasiński, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Pan doktor koncentruje się przede wszystkim na chirurgii onkologicznej piersi (przeprowadza także zabiegi rekonstrukcyjne piersi), jak też laparoskopowej chirurgii nowotworów jelita grubego. Pan doktor pracuje w Beskidzkim Centrum Onkologii i Klinice Galena w Bielsku – Białej.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej (PTCHO) i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej (ESSO)

Poradnia neurologiczna
Od początku mijającego roku można umówić się na konsultację do specjalisty neurologii lek. Joanny Okrzesik, pracującej na Oddziale Neurologii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku – Białej. Z kolei specjalista neurolog, lek. Sebastian Mucha wykonuje badania elektroneurografii (ENG) oraz elektromiografii (EMG), w tym m.in. badania w kierunku zespołu cieśni kanału nadgarstka. Doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób neurologicznych lek. med. Sebastian Mucha zdobywał w Klinicznym Oddziale Neurologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu.

W ramach Poradni internistycznej konsultacji udzielają od niedawna dwaj doświadczeni lekarze: lek. Jarosław Pędziwiatr – specjalista medycyny rodzinnej oraz lek. Jacek Głuszek - specjalista chorób wewnętrznych i specjalista angiologii.

W mijającym roku Centrum Medyczne ‘Kącik’ podjęło również współpracę z firmami TOMMA Diagnostyka Obrazowa i Voxel Diagnostyka Obrazowa. W ramach tej współpracy umożliwiamy pacjentom łatwą rejestrację na badania tomografem komputerowym i rezonansem magnetycznym. Cennik badań dostępny jest w rejestracji ‘Kącika’.

Dowiedz się więcej o Centrum Medycznym ,,Kącik”> http://rynek26a.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy