W środę i czwartek będzie najgorzej

, Wiadomości, 05.01.2016 14:15, (red)
Ostrzeżenie o fatalnej jakości powietrza.
W środę i czwartek będzie najgorzej

 

Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Starostwa Powiatowego w Wadowicach informuje, że w dniach od 05.01.2016 r. do 07.01.2016 r. na terenie powiatu wadowickiego zanieczyszczenie powietrza pyłem PM10 może przekroczyć poziom dopuszczalny.
Nie należy przebywać na otwartym powietrzu zbyt długo. Dotyczy to zwłaszcza kobiet w ciąży, dzieci i osób starszych oraz chorych na astmę, choroby alergiczne skóry, oczu i choroby krążenia.

Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Starostwa Powiatowego w Wadowicach informuje, że w dniach od 5 do 7 stycznia na terenie powiatu wadowickiego zanieczyszczenie powietrza pyłem PM10 może przekroczyć poziom dopuszczalny. Najgorzej będzie w środe i czwartek.

 

- Nie należy przebywać na otwartym powietrzu zbyt długo. Dotyczy to zwłaszcza kobiet w ciąży, dzieci i osób starszych oraz chorych na astmę, choroby alergiczne skóry, oczu i choroby krążenia - czytamy w komunikacie.

 

Prognozy średniodobowej jakości powietrza dla Małopolski
Dzisiaj
wtorek, 5 stycznia 2016 r.
Jutro
środa, 6 stycznia 2016 r.

 

Pojutrze
czwartek, 7 stycznia 2016 r.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zaba, 05.01.2016 22:40

Taaaa... I turystów zapraszamy do Małopolski. Góry, lasy, smród jakiego nie ma gdzie indziej... Ludzie, macie dzieci??? Pomyślcie o nich, waląc ten syf do pieców!!!

Nostradamus, 05.01.2016 20:38

Komora gazowa ! Będzie człowiek zdrowy ?!