Urząd Miejski na przedostatnim miejscu. Najlepszy Drukpress

Wiadomości, 18.06.2012 09:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
W niedzielę (17.06) zakończyła się I edycja Andrychowskiej Ligi Mistrzów Biznesu. Wygrała drużyna Drukpressu.

Andrychowska Liga Mistrzów Biznesu została przeprowadzona na andrychowskim Orliku. To forma wsparcia dla AKS Beskid Andrychów, bo drużyny uczestniczące w rozgrywkach musiały wpłacić wpisowe. Grały reprezentacje lokalnych firm oraz ekipa z Urzędu Miejskiego. Urzędnicy zakończyli zmagania na przedostatnim miejscu.

Sprawa zwycięstwa była otwarta do końcowych minut ostatniego meczu. Puchar zdobyła ekipa Drukpressu.

Do przerwy nic nie zapowiadało ich zwycięstwa, bo przegrywali 0-3 z trzecią w tabeli KA-MĄ. Ostatecznie jednak zwyciężyli 8-5 i lepszym bilansem bezpośrednich spotkań wyprzedzili Pawbol (7-2, 3-7).

Królem strzelców z 40 golami został Marcin Rupik z Drukpressu.

Wyniki ostatniej kolejki: Wizan - Cordia 3-0 walkower, Pawbol - Komplet 16-2, Wosana - Adesso 3-0 walkower, Drukpress - KA-MA 8-5.