Tragiczny wypadek. Jedna osoba nie żyje [AKTUALIZACJA]]

Region, Wiadomości, 15.05.2017 16:16, (red)
Koszmarny wypadek. Auto spłonęło. Kierowca nie żyje.
Tragiczny wypadek. Jedna osoba nie żyje [AKTUALIZACJA]]

Tragiczny wypadek w Łękach k. Kęt., na drodze wojewódzkiej łączącej Kęty z Oświęcimiem.

 

Do wypadku doszło w poniedziałkowe (15.05) popołudnie. Około godziny 15:30 w Łękach, w okolicach karczmy, samochód osobowy zderzył się z ciężarowym. Osobówka stanęła w płomieniach.

 

 

Jak wstępnie ustalili policjanci kierowca samochodu marki Opel z nieznanych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu,  gdzie czołowo zderzył się z samochodem ciężarowym marki Scania, którym kierował  36- letni mieszkaniec Fabianowa. Po zderzeniu z tirem opel dachował, a następnie zapalił się. Przybyli na miejsce policjanci zaczęli gasić pożar, co następnie kontynuowali strażacy. W wyniku wypadku śmierć poniósł kierowca opla, najprawdopodobniej był nim 79 – letni mieszkaniec powiatu suskiego. Na polecenie prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji. Na podstawie zabezpieczonego DNA  zostanie również potwierdzona tożsamość kierowcy.
W trakcie dalszego postępowania śledczy ustalą dokładne okoliczności tej tragedii drogowej.

- Jak wstępnie ustalili policjanci kierowca samochodu marki Opel z nieznanych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu,  gdzie czołowo zderzył się z samochodem ciężarowym marki Scania, którym kierował  36- letni mieszkaniec Fabianowa. Po zderzeniu z tirem opel dachował, a następnie zapalił się. Przybyli na miejsce policjanci zaczęli gasić pożar, co następnie kontynuowali strażacy. W wyniku wypadku śmierć poniósł kierowca opla, najprawdopodobniej był nim 79 – letni mieszkaniec powiatu suskiego. Na polecenie prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji. Na podstawie zabezpieczonego DNA  zostanie również potwierdzona tożsamość kierowcy - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

 

W trakcie dalszego postępowania śledczy ustalą dokładne okoliczności tej tragedii drogowej.

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy