Sucha Wieprzówka w październiku. Zima będzie śnieżna? [FOTO]

, Wiadomości, 20.10.2018 14:40, PG
Czy któryś z mieszkańców pamięta taką sytuację?
Sucha Wieprzówka w październiku. Zima będzie śnieżna? [FOTO]

Kto by się spodziewał, że lato i jesień w tym roku będą tak długo nam towarzyszyć. Mamy przyjemność cieszyć się wspaniałą złotą, polską jesienią i wysokimi temperaturami jak na tę porę roku.

Mieszkańcy nie pamiętają żeby o tej porze roku rzeka Wieprzówka wyschła. A tak się właśnie stało w niektórych miejscach. Szczególnie widać to w okolicy ul. Batorego.


Jak przekazuje nam pan Jan, mieszkaniec ul.Olszyny, jak żyje już 84 lata i spaceruje praktycznie kilka razy w miesiącu nad Wieprzówka, to takiej suszy w październiku nie pamięta. Opowiada, że były lata, kiedy na początku września, zaraz po szkole, jak było jeszcze ciepło to grało się w piłkę w korycie Wieprzówki, ale w październiku nie było już możliwe, bo zawsze woda w rzece była.

- Jak jest teraz taka susza to zima powinna być bardzo śnieżna - przepowiada pan Jan.
Oczywiście nie brakuje nad Wieprzówką "stałych gości" w postaci śmieci:
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Starybrat, 21.10.2018 08:29

Indianie zbierają chrust, zima będzie ostra.

Keson, 21.10.2018 06:58

Ja przepowiadam, że nie będzie śniegu i będzie bardzo ciepła