Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Radny Wiesław Mikołajek

Region, Andrychów, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 11.02.2018 12:00, DK
Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Radny Wiesław Mikołajek
Dziś naszym gościem jest radny Rady Miejskiej w Andrychowie Wiesław Mikołajek. Jest radnym pierwszą kadencję, wybrany został z listy PiS. Jak ocenia swoją dotychczasową pracę, co udało mu się zrobić, a czego nie, i jak ocenia burmistrza Tomasza Żaka?

Zobaczcie rozmowę.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

8866640spinderman, 13.02.2018 19:42

co do zasady nie mam zwyczju śledzenia wywiadów, z kim kolwiek, tym razem pokusiłem się posłuchać, niestety nie dotrwałem do końca wywiadu - był o wszystkim i o niczym. Gość nie miał odwagi w prostych słowach wyrazić swoich mysli, wił się jak (..). Jeśli PISokatole mają takich speców ,to napewno pozamiatają gminę - ciekawe kto zgasi światło.

8866640spinderman, 13.02.2018 19:30

Cięzka praca !!!! ależ tak, wyjazdy do wawy z kilofami napewno nie należały do lekkej pracy związkowca - ktoś tego nie pamieta ? nie szkodzi - prawda jak oliwa napewno na wierz wypłynie.

Filip80, 12.02.2018 19:58

Brawo panie Wiesławie,nareszcie jeden z uczciwych radnych.Brakowało mi jeszcze kiedy doczekamy się obiecanej obwodnicy a radnym p.Burmistrza gratuluje dobrego samopoczucia.Najlepiej diety sobie podnieść a nam stawkę za wywóz śmieci.Tak robiła platforma,na nic nie było pieniędzy a miliardy z budżetu wypływały.

zandrychowa, 12.02.2018 15:31

Ciężką pracę hahahahaha a co on takiego zrobił ???

Gmina2, 12.02.2018 11:39

Brawo Panie radny Mikołaje! Bardzo merytoryczny wywiad. Przyznam szczerze że w ostatnich wyborach na Pana nie głosowałem. Obecnie śledzę co się w gminie dzieje i w nadchodzących wyborach ja i moja rodzina będziemy na Pana głosować. Jest Pan jednym z lepszych radnych w tej kadencji. Ja i moi znajomi jesteśmy zachwyceni w jak bardzo łatwy sposób nawiązuje pan kontakt z drugim człowiekiem. Dziękujemy Panu za ciężka pracę w radzie i w przyszłych wyborach ma pan nasze głosy! Dziękujemy!

Andrychow2, 12.02.2018 10:26

@xpek Bić pokłony Panu któremu zadłuża gminę, nie realizuje swoich obietnic, płaci za nagrody, ośmiesza Andrychów, podnosi opłaty za śmieci, zwalcza opozycję... długo by jeszcze wymieniać. Brawo opłacani klakierzy Żakolandi!

xpek, 12.02.2018 10:22

bić pokłony partii która łamie prawo,dzieli społeczeństwo,działa na szkodę Polski ośmieszając ją wśród Polaków i na arenie narodowe, która zwlacza przeciwników politycznych,która w bezprecedensowy sposób zawłaszcza instytucje publiczne obsadzjąc w nich swoich miernych i wiernych.długio by wymianiać........................ brawo panie radny!!!!!!!!!!!!!

Andrychow2, 12.02.2018 09:37

Kto jest największym partyjniakiem w gminie? Pan który startował do sejmu i sejmiku z list Platformy Obywatelskiej i przegrał dwa razy wybory. Nie zapomnij o witaniu pustego Bronkobusa na placu Mickiewicza.

Andrychow2, 12.02.2018 09:35

Lepiej bić pokłony partii która rozwija Polskę, wprowadzą reformy, dba o ludzi niż bić pokłony Panu któremu jedyne co wyszło to gmina Andrychów z MZK. Mieszkańcy już się nie nabiorą trzeci raz na tego Pana i nierealny basen który miał powstać przypominam W TYM ROKU i potem pewien Pan powiedział na sesji że to były tylko jego marzenia.

Andrychow2, 12.02.2018 09:29

Bardzo dobry wywiad Panie Wieśku. Poniższe komentarze dowodzą jaka zakłamana jest Żakolandia. Jeśli ktoś się nie zgadza z burmistrzem ma inne lepsze pomysły jest opluwany i atakowany. My zwykli mieszkańcy popieramy wszystkich radnych którzy dbają o nasz interes, interes zwykłych mieszkańców. Dziękuję Panu radnemu że broni Pan zwykłych mieszkańców.

stan, 12.02.2018 08:34

W prostych słowach Ja jestem przeciwnikiem PIS nie tyle ze względów politycznych , ile estetycznych. To brzydka partia, popełniająca brzydkie uczynki, posługująca się brzydką retoryką i wreszcie złożona w dużej mierze z ludzi o brzydkich twarzach, które prawdopodobnie są odbiciem stanu ich duszy. Oni nie mają przyzwoitości, nie tylko politycznej , ale też osobistej . - prof. Andrzej Wiszniewski ( były minister edukacji).

zandrychowa, 12.02.2018 06:55

To bicie pokłonów partii jest żałosne.Mniej takich partyjniaków w gminie Andrychów a będzie coraz lepiej.Niech pan radny lepiej się wytłumaczy czy podobnie jak inni górnicy dostał ostatnio 10 tyś zł które ofiarował im pisowski rząd z naszych podatków

Ca-ro, 11.02.2018 19:19

Nie wiem czym ten Pan się podnieca 500+ najgłupsza ustawa jak powstała,rozdawanie pieniędzy których nie ma w budżecie,to nie są pieniądze wypracowane tylko ściągnięte z podatników,jeżeli już Uczciwiej by było 250 na każde dziecko,ale co się nie robi by zdobyć poparcie wyborców.Dajcie ludziom zarobić i nie róbcie łaski.Nie róbcie ludzim wody z mózgu,obiecywane 8tys. zwolnione od podatku,ale tylko dla tych co nie przekroczą 13 tys. rocznego dochodu paranoja kto tyle dziś zarabia.Szumnie zapowiadane 10 tys. gdy będziesz pracawoł do 67lat i 500 plus dla emerytów zresztą z tych dwóch ostatnich rząd się już wycofał.Co się tyczy autobusów to trzeba mieć nie po koleji w głowie licząc na dotacje do autobusów z silnikiem diesela

troll, 11.02.2018 18:47

Skoro Ci trzej radni co byli w szkole nr 5 na rozpoczęciu roku szkolnego są tacy zli, to po co ich zaproszono? Oj Panie Wieśku, wygłupił się Pan tą ,,wypowiedzią'. A sam Pan twierdzi, że nie powinno być my i wy. Wielki opozycyjny radny z Pana, a głosował Pan za budżetem, który jest dla Pana niekorzystny. Wybory się zbliżają, to dyplomatycznie ocenia Pan Żaka. Może coś Panu zrobią w okręgu. Oj dawno się tak nie ubawiłem.

stan, 11.02.2018 17:16

Pan radny Mikołajek ma taką oczytaną , pisowską twarz, wzbudzającą szacunek i zaufanie ! :-)

wzroczyny16, 11.02.2018 16:00

Osobiście nie znam osobiście radnego W. Mikołajka ale w mojej ocenie jest pozytywnie rozpoznawalny - mieszkamy w jednej miejscowości ale nie słyszałem pod jego adresem zbyt wiele uwag krytycznych - złosliwość i afront do wszystkiego mamy w genacha -to jest faktem i trudno mentalność zmienić. Pozdrawiam.

abcabc, 11.02.2018 15:18

co ten radny zrobił dobrego dla gminy Andrychów?

Rzycan, 11.02.2018 14:07

Drogi Panie a na kopalni się śmieją że kokosy zbijacie ,a nic nie robicie. Po co te mydlenie oczu ? Komu ?