Poszukiwania zaginionego mężczyzny zakończone sukcesem [AKTUALIZACJA]

, Wiadomości, 28.09.2017 16:50, (red)
Policjanci i strażacy prowadzili w czwartek poszukiwania zaginionego mężczyzny.
Poszukiwania zaginionego mężczyzny zakończone sukcesem [AKTUALIZACJA]

Jak informuje nas Agnieszka Petek, rzecznik komendy powiatowej policji w Wadowicach w czwartek około 8 rano 62-letni mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania w Gierałtowiczkach (gmina Wieprz) i do tej pory nie powrócił. Nie było z nim żadnego kontaktu. Telefon milczał. Dlatego rodzina poinformowała o zaginięciu.


W akcji poszukiwawczej uczestniczyli strażacy i policjanci. Sprawdzali miejsca, gdzie potencjalnie zaginiony mógł przebywać. Strażacy i policjanci sprawdzili m.in. stawy w Gierałtowicach i okolicach.

Wieczorem akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem. Meżczyzna została znaleziony na polanie, niedaleko miejsca zamieszkania. Pomocy udzielił mu strażacy i zespół ratownictwa medycznego.

 

 

 

foto: Archiwum, aktualizacja: 18:40

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy