Nie żyje poszukiwany w akwenie w Osieku mężczyzna [AKTUALIZACJA]

Andrychów, Wiadomości, 03.08.2017 19:45, (red)
Uwaga podczas wypoczynku nad wodą. W czwartek (3.08) wieczorem prowadzona była akcja poszukiwawcza na akwenie w Osieku.
Nie żyje poszukiwany w akwenie w Osieku mężczyzna [AKTUALIZACJA]

 

W czwartek (3.08) wieczorem w akwenie obok popularnego ośrodka wypoczynkowego Molo zaginął 19-mężczyzna, mieszkaniec powiatu wadowickiego.

- 19-letni mężczyzna wybrał się na rower wodny w towarzystwie innego mężczyzny i dwóch kobiet. W pewnym momencie zerwał się wiatr. Jego czapka wpadła do zalewu. Mężczyzna wskoczył po nią do wody, zaczął się topić - poinformowała sierż. szt. Ilona Domagała z Komendy powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Z pomocą ruszył drugi mężczyzna, ale niestety nie udało mu się uratować kolegi. Na miejsce wezwano strażaków. Prowadzona była akcja poszukiwawcza. Do przeszukiwania zbiornika strażacy wykorzystywali łodzie i pontony. Na miejsce wezwano także specjalistyczną grupę nurków z Krakowa.

 

Niestety, po godzinie 21 z wody wyłowiono ciało meżczyzny. Teraz policja będzie ustalać dokładne okoliczności tej tragedii.

 

Kilka dni temu do tragedii doszło także na Jeziorze Międzybrodzkim. Utonął tam 44-letni mężczyzna.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 06.08.2017 15:13

to jest MOLO, koleś się nachlał a tam nie ma żadnych ratowników (tylko na basenie) ale obiekt jest tak duży tak ogromny, że nie ma bata by tego pijaka było w stanie upilnować .. . Szacun, że go wyłowili

Starybrat, 03.08.2017 18:27

Pewnie pływał bez kapoka

Kijos, 03.08.2017 17:55

Jakim akwenie w Osieku? Napiszcie jak trzeba że chodzi o MOLO co boicie się czegoś?