Ktoś podtruwa zwierzęta w Andrychowie?

, Wiadomości, 06.01.2019 09:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Ostrzeżenie od mieszkanki Andrychowa.
Ktoś podtruwa zwierzęta w Andrychowie?

Mieszkanka Andrychowa informuje, że w rejonie Pańskiej Góry w Andrychowie ktoś prawdopodobnie podtruwa zwierzęta.

- Nasz kot trafił do weterynarza z bezwładem kończyn i okazało się że to nie pierwsze zatrute zwierzę z Pańskiej Góry, które do niego trafia. Nie wiadomo czy zwierzaki w ogóle wrócą do zdrowia. Takie czyny są karalne! - pisze do nas Czytelniczka.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 06.01.2019 21:21

Szkoda zwierzaka. Ale gorsze jest to że w Andrychowie podtruwani są ludzie. Czy jakikolwiek służby powołane do tego kontrolują zawartość herbicydów- głównie glifosatu (substancja czynna m. in. Roundupu) w żywności. Głównie chodzi o warzywa i ich przetwory oraz przetwory zbożowe (mąki, kasze, makarony, pieczywo itd.). Rzekome nietolerancje na gluten to tak naprawdę zatrucia glifosatem masowo używanym w produkcji rolniczej. Smog przy tym to mały pikuś.

miastoandrychow, 06.01.2019 11:49

Może to Andrychowski Smog ? Skoro ludzi zatruwa, to i zwierzęta też ?