Krzysztof Kubień zaprasza na niedzielne wybory. 'Wybory te są ogromną szansą dla naszej gminy'

, Wiadomości, 19.10.2018 17:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość
Krzysztof Kubień zaprasza na niedzielne wybory. 'Wybory te są ogromną szansą dla naszej gminy'

Szanowni Mieszkańcy Gminy Andrychów!

Gorąco zapraszam na niedzielne wybory. W tym niezwykle ważnym dla naszej Małej Ojczyzny wydarzeniu nie może nas zabraknąć przy urnach. Każdy głos się liczy. Każdy postawiony przy nazwisku kandydata znak X może zdecydować o przyszłości tego skrawka Polski.

Wybory te są ogromną szansą dla naszej gminy. Szansą na odsunięcie od władzy ludzi, którzy skompromitowali się nieudolnymi i szkodliwymi rządami w ostatnich ośmiu latach. Szansą na nowe otwarcie i dobrą zmianę.

W imieniu wszystkich osób, które startują w tych wyborach z listy naszego komitetu, proszę o obdarzenie zaufaniem i oddanie głosu na ludzi, którym naprawdę zależy na rozwoju tej gminy. Jesteśmy stąd i z tą Ziemią wiążemy przyszłość swoją, naszych rodzin, przyjaciół i wszystkich Mieszkańców. Nie zgadzamy się, aby Andrychowem rządziły osoby, którym nie zależy na losie tej gminy, którzy zamiast służyć lokalnemu społeczeństwu, przyjeżdżają tu jak do najemnej pracy. Jesteśmy przekonani, że wśród andrychowian jest mnóstwo mądrych, uczciwych i pracowitych ludzi, którzy zrobią wszystko dla naszego wspólnego dobra.

Takich ludzi znajdziecie Państwo na listach mojego komitetu wyborczego. Nasza lista posiada szyld Prawa i Sprawiedliwości, jednak większość kandydatów nie jest członkami tej partii, bo przynależność partyjna nie była najważniejszym kryterium współpracy. Połączyła nas troska o przyszłość Gminy Andrychów, o dobro jej mieszkańców. W samorządach polityka nie może mieć znaczenia i zapewniam, że nie będzie miała. Każdy Mieszkaniec Gminy Andrychów będzie dla nas równorzędnym partnerem, z którym razem odrestaurujemy naszą Małą Ojczyznę.

Skorzystajmy z perspektyw, jakie stwarza samorządom władza centralna. To konkretne programy pomocowe i konkretne pieniądze. PiS dotrzymał słowa w rządzie, dotrzyma i w samorządzie. To nie są puste słowa i czcze obietnice. To prawdziwa szansa, której nie możemy zmarnować.

Głęboko wierzę w mądrość i rozsądek Mieszkańców Gminy Andrychów i zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w niedzielnym święcie demokracji.


Z wyrazami szacunku

Krzysztof Kubień


Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy