Fatalny dzień na drogach. Kolejne wypadki. Auto na dachu [FOTO]

, Wiadomości, 08.01.2016 18:00, (red)
Fatalny dzień na drogach regionu. Wieczorem doszło do kolejnego wypadku.
Fatalny dzień na drogach. Kolejne wypadki. Auto na dachu [FOTO]

 

Po opadach śniegu na drogach zrobiło się bardzo ślisko. Sypią się kolizje i wypadki. W piątek około południa do wypadku doszło w Rzykach. Samochód staranował tam ogrodzenie.


ZOBACZ: Wypadek na śliskiej drodze [FOTO]

 

Potem do kolizji doszło w Izdebniku. Z kolei whttp://www.mamnewsa.pl/newsy,12642-andrychow-wypadek-na-sliskiej-drodze--foto-k. Wadowic samochód potrącił pieszą.

 

Około godziny 17 kolejny wypadek – tym razem w Targanicach, na stromej drodze w kierunku Wielkiej Puszczy. Dachował tam samochód. Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

 

Wieczorem doszło też do innego wypadku - we Frydrychowicach. Wstępnie wiadomo, że ciągnik z pługiem do odśnieżania przygniótł dziecko. Chłopca niestety nie udało sie uratować.

 

Wieczorem doszło też do innego wypadku - we Frydrychowicach. Wstępnie wiadomo, że niewielki traktorek z pługiem do odśnieżania przygniótł dziecko. Chłopca niestety nie udało się uratować.

 

ZOBACZ: Nie żyje dziecko przygniecione przez pług


 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

cozabanda, 09.01.2016 09:36

Komentarz usunięty przez autora.