Dwie nocne akcje służb ratowniczych

, Wiadomości, 30.10.2016 09:27, (red)
Dwie nocne akcje służb ratowniczych na terenie gminy Andrychów i Wieprz.
Dwie nocne akcje służb ratowniczych

W sobotę (29.10) w nocy policjanci i strażacy prowadzili poszukiwania zaginionego młodego mężczyzny na terenie gminy Wieprz. Jego zaginięcie zgłosiła wieczorem rodzina. Niestety, mężczyzna nie żyje, prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Jego ciało znaleziono w lesie. Reanimacja nie powiodła się. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnią śledczy.

 

Z kolei przed drugą w nocy w Targanicach na ulicy Brzezińskiej doszło do wypadku. Wiadomo, że samochód wylądował w rowie, a prowadził go kierowca, który po wypadku gdzieś się oddalił.

 

Po pewnym czasie jeszcze w nocy policja dotarła do właściciela pojazdu. Był pijany - miał 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji drogowej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

blackfencer, 30.10.2016 16:06

A ja słyszałem,że osoby które piszą więcej niż 3 wykrzykniki mają zaburzenia psychiczne. Co do tego nie mam wątpliwośći. ;)

kalafior, 30.10.2016 12:02

Jest jeszcze w telewizorach coś takiego jak telegazeta?

stefanbatory, 30.10.2016 11:05

Rafi gratulacje!!! Widzę że Twoja rzeczywistość kręci się tylko wokół mamnewsa i telegazety narodowej. Gratuluję wiarygodnych źródeł informacji. PS: np. na onecie pisali o jajkach dwa dni temu

rafi, 30.10.2016 10:36

Komentarz usunięty przez autora.