Zawody o Puchar Burmistrza i Czarnego Gronia [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 11.03.2017 12:20, PG
W sobotę (11.03.) w Rzykach k. Andrychowa trwają VI Zawody o Puchar Burmistrza Andrychowa i Czarnego Gronia. Zobaczcie zdjęcia.
Zawody o Puchar Burmistrza i Czarnego Gronia [FOTO]

Zawody o Puchar Burmistrza Andrychowa i Czarnego Gronia w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie odbywają się na stacji narciarskiej w Ski Centrum Czarny Groń. To już szósta edycja tej imprezy.

Warunki na stoku były bardzo dobre, nawet pogoda dopisała. W tym roku w konkursie wzięło udział około 70 uczestników. Zawodnicy rywalizowali w aż 9 kategoriach.Zobaczcie zdjęcia.

 

 

 

WYNIKI

 


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

taranczako, 12.03.2017 10:27

Keson, 2017-03-12 04:29:00 Jak mozna nie wiedziec ze aktualny burmistrz spedza kazda wolna chwile w zimie szusujac po stokach andrychowskich, krajowych oraz zagranicznych a nawet zapowiedzial wsparcie budowy hali w Beskidzie Malym do calorocznych zjazdow na nartach co akurat w dobie smogu jest calkiem potrzebne

Keson, 12.03.2017 05:29

a dlaczego to się Burmistrz angażuje w puchar? Jeździ na nartach? Jeździ na snowboard? Uprawia sport górski? Co ma wspólnego z Czarny Groń? Te pytania do organizatorów :)

mocarz, 11.03.2017 20:56

tercet egzotiko oj mało nas ( Tw Zdzisław) oj mało was ( mocarz) to dobry prognostyk :) ( chór)

pełne wyniki i terminarz ›