W weekend Andrychowie dwie imprezy sportowe, a w obu panie w roli głównej

Region, Andrychów, Sport, Wiadomości, 09.03.2018 16:00, red
Siatkówka i halowa piłka nożna. Potrzebne będzie wsparcie kibiców.
W weekend Andrychowie dwie imprezy sportowe, a w obu panie w roli głównej
Występujące w siatkarskiej III lidze zawodniczki MKS Andrychów walczą o awans. Obecnie rozgrywana jest faza finałowa w małopolskiej III lidze. W sobotę w Andrychowie o godz. 16:00 niepokonane do tej pory andrychowianki zagrają z zespołem Poprad Stary Sącz. Mecz jak zwykle odbędzie się w hali przy ul. 1 Maja.

Z kolei drugoligowi zawodnicy MKS Andrychów mają w ten weekend wolne.

W niedzielę (11.03) w Andrychowie panie zagrają w II Halowym Turnieju Piłki Nożnej z okazji Dnia Kobiet pod patronatem Burmistrza Andrychowa. Turniej rozegrany zostanie w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Andrychowie im. Polskich Noblistów przy ul. Daszyńskiego.

Organizatorem wydarzenia jest klub sportowy LKS Burza Roczyny, który jako jedyny w gminie Andrychów ma w swoich zasobach żeńską sekcję piłki nożnej.

Turniej jest organizowany po raz drugi, więc można się pokusić o stwierdzenie, że staje się cyklicznym zjawiskiem w kalendarzu sportowych imprez w gminie Andrychów. Początek w niedzielę o godzinie 9:00


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›