Terminarz i wyniki rozgrywek: III liga kobiet małopolska

1. Podgórze Kraków (k) 36 76:5
2. Tarnovia II Tarnów (k) 28 61:13
3. Dąb Zabierzów Bocheński (k) 28 48:14
4. Puszcza Niepołomice (k) 21 29:13
5. Football Success Academy (k) 19 46:17
6. Górnik Wieliczka (k) 19 42:13
7. Prądniczanka II Kraków (k) 19 31:38
8. Pogorzanka Pogorzyce (k) 17 31:32
9. Panda Burza Roczyny (k) 12 16:50
10. Olimpia Osieczany (k) 10 21:40
11. Rysy II Bukowina Tatrz. (k) 10 33:92
12. Bronowianka Kraków (k) 6 17:50
13. Victoria Zalas (k) 0 6:71
KOLEJKA 13
2019-11-10 13:00 Tarnovia II Tarnów (k) 2:4 Podgórze Kraków (k)
2019-11-10 13:00 Dąb Zabierzów Bocheński (k) Górnik Wieliczka (k)
2019-11-10 13:00 Panda Burza Roczyny (k) 4:0 Bronowianka Kraków (k)
2019-11-10 13:00 Prądniczanka II Kraków (k) 5:0 Olimpia Osieczany (k)
2019-11-09 13:00 Rysy II Bukowina Tatrz. (k) 3:6 Puszcza Niepołomice (k)
2019-11-09 12:00 Victoria Zalas (k) 0:7 Football Success Academy (k)
KOLEJKA 12
2019-11-03 14:00 Football Success Academy (k) 1:3 Tarnovia II Tarnów (k)
2019-11-03 14:00 Podgórze Kraków (k) 5:0 Dąb Zabierzów Bocheński (k)
2019-11-03 14:00 Górnik Wieliczka (k) 9:0 Burza Roczyny
2019-11-02 14:00 Puszcza Niepołomice (k) 1:1 Prądniczanka II Kraków (k)
2019-11-02 11:00 Bronowianka Kraków (k) 2:7 Rysy II Bukowina Tatrz. (k)
2019-11-02 11:00 Olimpia Osieczany (k) 0:3 Pogorzanka Pogorzyce (k)
KOLEJKA 11
2019-10-27 15:00 Prądniczanka II Kraków (k) 2:0 Bronowianka Kraków (k)
2019-10-27 14:00 Dąb Zabierzów Bocheński (k) 2:2 Football Success Academy (k)
2019-10-27 14:00 Panda Burza Roczyny (k) 1:6 Podgórze Kraków (k)
2019-10-26 14:00 Rysy II Bukowina Tatrz. (k) 1:3 Górnik Wieliczka (k)
2019-10-26 13:00 Tarnovia II Tarnów (k) 5:0 Victoria Zalas (k)
2019-10-26 12:00 Pogorzanka Pogorzyce (k) 1:1 Puszcza Niepołomice (k)
KOLEJKA 10
2019-10-20 15:00 Victoria Zalas (k) 1:7 Dąb Zabierzów Bocheński (k)
2019-10-20 15:00 Podgórze Kraków (k) 23:0 Rysy II Bukowina Tatrz. (k)
2019-10-20 13:00 Górnik Wieliczka (k) 2:4 Prądniczanka II Kraków (k)
2019-10-20 10:00 Bronowianka Kraków (k) 4:2 Pogorzanka Pogorzyce (k)
2019-10-19 15:00 Puszcza Niepołomice (k) 0:0 Olimpia Osieczany (k)
2019-10-19 14:00 Football Success Academy (k) 4:0 Panda Burza Roczyny (k)
KOLEJKA 9
2019-10-13 15:00 Olimpia Osieczany (k) 5:1 Bronowianka Kraków (k)
2019-10-13 15:00 Panda Burza Roczyny (k) 1:0 Victoria Zalas (k)
2019-10-12 15:00 Rysy II Bukowina Tatrz. (k) 0:18 Football Success Academy (k)
2019-10-12 15:00 Dąb Zabierzów Bocheński (k) 3:1 Tarnovia II Tarnów (k)
2019-10-12 13:30 Prądniczanka II Kraków (k) 0:10 Podgórze Kraków (k)
2019-10-12 11:00 Pogorzanka Pogorzyce (k) 1:0 Górnik Wieliczka (k)
KOLEJKA 8
2019-10-06 15:30 Football Success Academy (k) 4:0 Prądniczanka II Kraków (k)
2019-10-06 15:00 Victoria Zalas (k) 1:9 Rysy II Bukowina Tatrz. (k)
2019-10-05 13:00 Górnik Wieliczka (k) 8:1 Olimpia Osieczany (k)
2019-10-05 12:00 Tarnovia II Tarnów (k) 7:0 Panda Burza Roczyny (k)
2019-10-05 11:00 Bronowianka Kraków (k) 1:3 Puszcza Niepołomice (k)
2019-10-05 10:00 Podgórze Kraków (k) 3:0 Pogorzanka Pogorzyce (k)
KOLEJKA 7
2019-09-29 15:30 Puszcza Niepołomice (k) 1:0 Górnik Wieliczka (k)
2019-09-29 15:30 Pogorzanka Pogorzyce (k) 3:1 Football Success Academy (k)
2019-09-29 15:00 Panda Burza Roczyny (k) 1:9 Dąb Zabierzów Bocheński (k)
2019-09-29 14:00 Prądniczanka II Kraków (k) 9:0 Victoria Zalas (k)
2019-09-29 14:00 Olimpia Osieczany (k) 0:4 Podgórze Kraków (k)
2019-09-28 16:00 Rysy II Bukowina Tatrz. (k) 1:14 Tarnovia II Tarnów (k)
KOLEJKA 6
2019-09-22 16:00 Football Success Academy (k) 5:1 Olimpia Osieczany (k)
2019-09-22 15:00 Victoria Zalas (k) 4:7 Pogorzanka Pogorzyce (k)
2019-09-22 15:00 Podgórze Kraków (k) 4:1 Puszcza Niepołomice (k)
2019-09-22 13:00 Górnik Wieliczka (k) 11:0 Bronowianka Kraków (k)
2019-09-21 16:00 Dąb Zabierzów Bocheński (k) 3:0 Rysy II Bukowina Tatrz. (k)
2019-09-21 12:00 Tarnovia II Tarnów (k) 8:1 Prądniczanka II Kraków (k)
KOLEJKA 5
2019-09-15 16:00 Rysy II Bukowina Tatrz. (k) 1:5 Panda Burza Roczyny (k)
2019-09-14 17:00 Bronowianka Kraków (k) 0:3 Podgórze Kraków (k)
2019-09-14 16:30 Puszcza Niepołomice (k) 2:0 Football Success Academy (k)
2019-09-14 16:00 Prądniczanka II Kraków (k) 0:8 Dąb Zabierzów Bocheński (k)
2019-09-14 16:00 Olimpia Osieczany (k) 3:0 Victoria Zalas (k)
2019-09-14 11:00 Pogorzanka Pogorzyce (k) 1:5 Tarnovia II Tarnów (k)
KOLEJKA 4
2019-09-08 17:00 Panda Burza Roczyny (k) 0:6 Prądniczanka II Kraków (k)
2019-09-08 16:00 Victoria Zalas (k) 0:3 Puszcza Niepołomice (k)
2019-09-08 16:00 Football Success Academy (k) 2:0 Bronowianka Kraków (k)
2019-09-08 15:00 Dąb Zabierzów Bocheński (k) 7:2 Pogorzanka Pogorzyce (k)
2019-09-08 13:00 Tarnovia II Tarnów (k) 7:0 Olimpia Osieczany (k)
2019-09-07 10:00 Podgórze Kraków (k) 3:0 Górnik Wieliczka (k)
KOLEJKA 3
2019-09-11 17:30 Bronowianka Kraków (k) 7:0 Victoria Zalas (k)
2019-09-01 17:00 Olimpia Osieczany (k) 0:3 Dąb Zabierzów Bocheński (k)
2019-09-01 17:00 Puszcza Niepołomice (k) 0:1 Tarnovia II Tarnów (k)
2019-09-01 12:00 Prądniczanka II Kraków (k) 2:5 Rysy II Bukowina Tatrz. (k)
2019-08-31 13:00 Górnik Wieliczka (k) 3:1 Football Success Academy (k)
2019-08-31 11:00 Pogorzanka Pogorzyce (k) 5:0 Panda Burza Roczyny (k)
KOLEJKA 2
2019-11-16 11:00 Football Success Academy (k) 1:3 Podgórze Kraków (k)
2019-08-28 17:00 Rysy II Bukowina Tatrz. (k) 6:6 Pogorzanka Pogorzyce (k)
2019-08-28 17:00 Victoria Zalas (k) 0:5 Górnik Wieliczka (k)
2019-08-28 17:00 Tarnovia II Tarnów (k) 7:1 Bronowianka Kraków (k)
2019-08-28 17:00 Dąb Zabierzów Bocheński (k) 2:1 Puszcza Niepołomice (k)
2019-08-28 17:00 Panda Burza Roczyny (k) 4:2 Olimpia Osieczany (k)
KOLEJKA 1
2019-08-24 17:00 Podgórze Kraków (k) 8:0 Victoria Zalas (k)
2019-08-24 17:00 Pogorzanka Pogorzyce (k) 0:1 Prądniczanka II Kraków (k)
2019-08-24 17:00 Olimpia Osieczany (k) 9:0 Rysy II Bukowina Tatrz. (k)
2019-08-24 17:00 Puszcza Niepołomice (k) 10:0 Panda Burza Roczyny (k)
2019-08-24 17:00 Bronowianka Kraków (k) 1:4 Dąb Zabierzów Bocheński (k)
2019-08-24 17:00 Górnik Wieliczka (k) 1:1 Tarnovia II Tarnów (k)

Pogoda Andrychów