Terminarz i wyniki rozgrywek: Klasa B gr.2 Wadowice

1. Olimpia Chocznia 33 39:17
2. Znicz Sułkowice Bolęcina 31 43:12
3. Borowik Bachowice 31 29:11
4. Przełęcz Kossowa 27 32:19
5. Wikliniarz Woźniki 22 42:15
6. Sokół Chrząstowice 18 20:18
7. Gród Grodzisko 17 21:26
8. Gronie Zagórnik 16 25:31
9. Amator Babica 13 21:43
10. Cedron Brody 12 16:30
11. Relaks Wysoka 11 17:29
12. Żarek Barwałd Górny 10 20:27
13. Zaskawianka Zaskawie 10 19:41
14. Dąb Tomice 9 20:45
KOLEJKA 13
2019-11-10 13:00 Sokół Chrząstowice 1:0 Wikliniarz Woźniki
2019-11-10 13:00 Znicz Sułkowice Bolęcina 7:2 Cedron Brody
2019-11-10 13:00 Gronie Zagórnik 1:4 Olimpia Chocznia
2019-11-10 13:00 Dąb Tomice 2:3 Zaskawianka Zaskawie
2019-11-10 13:00 Borowik Bachowice 2:0 Relaks Wysoka
2019-11-10 11:00 Amator Babica 4:2 Żarek Barwałd Górny
2019-11-09 13:00 Gród Grodzisko 0:2 Przełęcz Kossowa
KOLEJKA 12
2019-11-03 13:00 Wikliniarz Woźniki 6:0 Amator Babica
2019-11-03 13:00 Olimpia Chocznia 5:1 Dąb Tomice
2019-11-02 13:00 Żarek Barwałd Górny 2:3 Znicz Sułkowice Bolęcina
2019-11-02 13:00 Cedron Brody 3:0 Gronie Zagórnik
2019-11-02 13:00 Zaskawianka Zaskawie 0:2 Gród Grodzisko
2019-11-02 13:00 Przełęcz Kossowa 3:1 Borowik Bachowice
2019-11-02 13:00 Relaks Wysoka 2:2 Sokół Chrząstowice
KOLEJKA 11
2019-10-27 14:00 Znicz Sułkowice Bolęcina 7:0 Amator Babica
2019-10-27 14:00 Gronie Zagórnik 1:3 Żarek Barwałd Górny
2019-10-27 14:00 Borowik Bachowice 3:0 Zaskawianka Zaskawie
2019-10-26 14:00 Relaks Wysoka 0:2 Wikliniarz Woźniki
2019-10-26 14:00 Dąb Tomice 1:3 Cedron Brody
2019-10-26 13:00 Gród Grodzisko 2:7 Olimpia Chocznia
2019-10-26 11:00 Sokół Chrząstowice 4:2 Przełęcz Kossowa
KOLEJKA 10
2019-10-20 15:00 Wikliniarz Woźniki 2:0 Znicz Sułkowice Bolęcina
2019-10-20 15:00 Olimpia Chocznia 2:2 Borowik Bachowice
2019-10-20 14:00 Amator Babica 2:5 Gronie Zagórnik
2019-10-19 15:00 Przełęcz Kossowa 4:3 Relaks Wysoka
2019-10-19 15:00 Zaskawianka Zaskawie 0:2 Sokół Chrząstowice
2019-10-19 15:00 Cedron Brody 1:4 Gród Grodzisko
2019-10-19 15:00 Żarek Barwałd Górny 1:2 Dąb Tomice
KOLEJKA 9
2019-10-13 15:00 Gronie Zagórnik 1:2 Znicz Sułkowice Bolęcina
2019-10-13 15:00 Gród Grodzisko 1:1 Żarek Barwałd Górny
2019-10-13 15:00 Borowik Bachowice 3:0 Cedron Brody
2019-10-12 15:00 Przełęcz Kossowa 3:2 Wikliniarz Woźniki
2019-10-12 15:00 Dąb Tomice 1:5 Amator Babica
2019-10-12 15:00 Relaks Wysoka 3:2 Zaskawianka Zaskawie
2019-10-12 11:00 Sokół Chrząstowice 0:2 Olimpia Chocznia
KOLEJKA 8
2019-10-06 15:00 Wikliniarz Woźniki 6:0 Gronie Zagórnik
2019-10-06 15:00 Znicz Sułkowice Bolęcina 6:0 Dąb Tomice
2019-10-06 15:00 Amator Babica 0:2 Gród Grodzisko
2019-10-06 15:00 Olimpia Chocznia 3:2 Relaks Wysoka
2019-10-05 15:00 Cedron Brody 0:0 Sokół Chrząstowice
2019-10-05 15:00 Zaskawianka Zaskawie 1:3 Przełęcz Kossowa
2019-10-05 15:00 Żarek Barwałd Górny 2:3 Borowik Bachowice
KOLEJKA 7
2019-09-29 16:00 Gród Grodzisko 0:1 Znicz Sułkowice Bolęcina
2019-09-29 13:00 Sokół Chrząstowice 2:1 Żarek Barwałd Górny
2019-09-28 16:00 Zaskawianka Zaskawie 1:12 Wikliniarz Woźniki
2019-09-28 16:00 Dąb Tomice 2:4 Gronie Zagórnik
2019-09-28 16:00 Przełęcz Kossowa 0:1 Olimpia Chocznia
2019-09-28 15:00 Borowik Bachowice 3:1 Amator Babica
2019-09-28 11:00 Relaks Wysoka 1:1 Cedron Brody
KOLEJKA 6
2019-09-22 16:00 Gronie Zagórnik 3:1 Gród Grodzisko
2019-09-22 16:00 Amator Babica 2:1 Sokół Chrząstowice
2019-09-22 16:00 Olimpia Chocznia 3:1 Zaskawianka Zaskawie
2019-09-22 15:00 Znicz Sułkowice Bolęcina 2:0 Borowik Bachowice
2019-09-22 15:00 Cedron Brody 1:4 Przełęcz Kossowa
2019-09-21 16:00 Wikliniarz Woźniki 2:1 Dąb Tomice
2019-09-21 16:00 Żarek Barwałd Górny 0:2 Relaks Wysoka
KOLEJKA 5
2019-09-15 16:30 Przełęcz Kossowa 1:1 Żarek Barwałd Górny
2019-09-15 16:00 Olimpia Chocznia 1:1 Wikliniarz Woźniki
2019-09-15 16:00 Gród Grodzisko 1:6 Dąb Tomice
2019-09-15 16:00 Borowik Bachowice 3:1 Gronie Zagórnik
2019-09-15 13:00 Sokół Chrząstowice 0:3 Znicz Sułkowice Bolęcina
2019-09-14 16:00 Relaks Wysoka 4:1 Amator Babica
2019-09-14 16:00 Zaskawianka Zaskawie 1:3 Cedron Brody
KOLEJKA 4
2019-09-08 17:00 Gronie Zagórnik 4:0 Sokół Chrząstowice
2019-09-08 15:00 Znicz Sułkowice Bolęcina 4:0 Relaks Wysoka
2019-09-08 11:00 Amator Babica 1:3 Przełęcz Kossowa
2019-09-07 17:00 Wikliniarz Woźniki 3:4 Gród Grodzisko
2019-09-07 17:00 Dąb Tomice 0:4 Borowik Bachowice
2019-09-07 17:00 Żarek Barwałd Górny 2:2 Zaskawianka Zaskawie
2019-09-07 11:00 Cedron Brody 0:1 Olimpia Chocznia
KOLEJKA 3
2019-09-03 17:00 Zaskawianka Zaskawie 5:0 Amator Babica
2019-09-01 17:00 Borowik Bachowice 2:0 Gród Grodzisko
2019-09-01 17:00 Relaks Wysoka 0:1 Gronie Zagórnik
2019-09-01 17:00 Olimpia Chocznia 4:2 Żarek Barwałd Górny
2019-09-01 13:00 Sokół Chrząstowice 8:1 Dąb Tomice
2019-09-01 13:00 Przełęcz Kossowa 2:2 Znicz Sułkowice Bolęcina
2019-08-31 17:00 Cedron Brody 0:5 Wikliniarz Woźniki
KOLEJKA 2
2019-08-25 17:00 Gród Grodzisko 0:0 Sokół Chrząstowice
2019-08-25 17:00 Gronie Zagórnik 2:2 Przełęcz Kossowa
2019-08-25 14:00 Znicz Sułkowice Bolęcina 4:0 Zaskawianka Zaskawie
2019-08-25 11:00 Amator Babica 3:3 Olimpia Chocznia
2019-08-24 17:00 Dąb Tomice 3:0 Relaks Wysoka
2019-08-24 17:00 Wikliniarz Woźniki 0:2 Borowik Bachowice
2019-08-24 17:00 Żarek Barwałd Górny 1:1 Cedron Brody
KOLEJKA 1
2019-08-18 17:00 Olimpia Chocznia 3:2 Znicz Sułkowice Bolęcina
2019-08-18 14:00 Zaskawianka Zaskawie 3:2 Gronie Zagórnik
2019-08-18 13:00 Sokół Chrząstowice 0:1 Borowik Bachowice
2019-08-17 17:00 Żarek Barwałd Górny 2:1 Wikliniarz Woźniki
2019-08-17 17:00 Gród Grodzisko 4:0 Relaks Wysoka
2019-08-17 16:00 Przełęcz Kossowa 3:0 Dąb Tomice
2019-08-15 17:00 Cedron Brody 1:2 Amator Babica

Pogoda Andrychów