Terminarz i wyniki rozgrywek: Klasa B gr.1 Wadowice

1. Strzelec Budzów 30 44:14
2. Leńczanka Leńcze 28 29:14
3. Skawa Jaroszowice 26 37:17
4. Lachy Lachowice 25 41:27
5. Spartak Skawce 24 28:17
6. Huragan Skawica 23 30:20
7. Chełm Stryszów 21 30:19
8. Dąb Sidzina 18 27:32
9. Tarnawianka Tarnawa 16 29:43
10. KS Bystra 15 27:28
11. Iskra Klecza Dolna 15 22:28
12. Żarek Stronie 12 20:43
13. Grom Grzechynia 7 20:47
14. Jubilat Izdebnik 3 18:53
KOLEJKA 13
2019-11-10 13:00 Lachy Lachowice 3:0 KS Bystra
2019-11-10 13:00 Chełm Stryszów 3:1 Huragan Skawica
2019-11-10 13:00 Skawa Jaroszowice 5:1 Tarnawianka Tarnawa
2019-11-10 13:00 Żarek Stronie 1:4 Spartak Skawce
2019-11-10 13:00 Strzelec Budzów 5:0 Dąb Sidzina
2019-11-10 13:00 Grom Grzechynia 3:5 Leńczanka Leńcze
2019-11-09 13:00 Jubilat Izdebnik 1:4 Iskra Klecza Dolna
KOLEJKA 12
2019-11-03 13:00 KS Bystra 0:2 Chełm Stryszów
2019-11-03 13:00 Spartak Skawce 1:1 Strzelec Budzów
2019-11-03 13:00 Leńczanka Leńcze 6:2 Lachy Lachowice
2019-11-03 11:00 Tarnawianka Tarnawa 3:0 Jubilat Izdebnik
2019-11-03 11:00 Iskra Klecza Dolna 2:4 Żarek Stronie
2019-11-02 14:00 Dąb Sidzina 2:1 Grom Grzechynia
2019-11-02 13:00 Huragan Skawica 1:2 Skawa Jaroszowice
KOLEJKA 11
2019-10-27 14:00 Leńczanka Leńcze 2:0 KS Bystra
2019-10-27 14:00 Skawa Jaroszowice 5:0 Chełm Stryszów
2019-10-27 14:00 Żarek Stronie 4:6 Tarnawianka Tarnawa
2019-10-27 14:00 Strzelec Budzów 6:0 Iskra Klecza Dolna
2019-10-27 14:00 Grom Grzechynia 3:2 Spartak Skawce
2019-10-27 14:00 Lachy Lachowice 3:0 Dąb Sidzina
2019-10-26 14:00 Jubilat Izdebnik 4:2 Huragan Skawica
KOLEJKA 10
2019-10-20 15:00 Chełm Stryszów 7:0 Jubilat Izdebnik
2019-10-20 15:00 Tarnawianka Tarnawa 1:10 Strzelec Budzów
2019-10-20 15:00 Spartak Skawce 3:2 Lachy Lachowice
2019-10-20 15:00 Dąb Sidzina 1:2 Leńczanka Leńcze
2019-10-19 15:00 KS Bystra 2:1 Skawa Jaroszowice
2019-10-19 15:00 Huragan Skawica 3:0 Żarek Stronie
2019-10-19 15:00 Iskra Klecza Dolna 2:0 Grom Grzechynia
KOLEJKA 9
2019-10-13 15:00 Dąb Sidzina 3:0 KS Bystra
2019-10-13 15:00 Żarek Stronie 2:1 Chełm Stryszów
2019-10-13 15:00 Strzelec Budzów 1:3 Huragan Skawica
2019-10-13 15:00 Grom Grzechynia 4:4 Tarnawianka Tarnawa
2019-10-13 15:00 Lachy Lachowice 3:1 Iskra Klecza Dolna
2019-10-13 15:00 Leńczanka Leńcze 1:0 Spartak Skawce
2019-10-12 15:00 Jubilat Izdebnik 2:5 Skawa Jaroszowice
KOLEJKA 8
2019-10-06 15:00 Spartak Skawce 2:1 Dąb Sidzina
2019-10-06 15:00 Tarnawianka Tarnawa 4:3 Lachy Lachowice
2019-10-06 15:00 Skawa Jaroszowice 2:0 Żarek Stronie
2019-10-05 15:00 KS Bystra 8:1 Jubilat Izdebnik
2019-10-05 15:00 Chełm Stryszów 1:1 Strzelec Budzów
2019-10-05 15:00 Huragan Skawica 6:2 Grom Grzechynia
2019-10-05 15:00 Iskra Klecza Dolna 3:2 Leńczanka Leńcze
KOLEJKA 7
2019-09-29 16:00 Spartak Skawce 3:1 KS Bystra
2019-09-29 16:00 Żarek Stronie 4:1 Jubilat Izdebnik
2019-09-29 16:00 Strzelec Budzów 2:1 Skawa Jaroszowice
2019-09-29 16:00 Grom Grzechynia 0:5 Chełm Stryszów
2019-09-29 16:00 Lachy Lachowice 3:0 Huragan Skawica
2019-09-29 16:00 Dąb Sidzina 3:2 Iskra Klecza Dolna
2019-09-29 14:00 Leńczanka Leńcze 1:0 Tarnawianka Tarnawa
KOLEJKA 6
2019-09-22 16:00 Tarnawianka Tarnawa 3:1 Dąb Sidzina
2019-09-22 16:00 Chełm Stryszów 2:3 Lachy Lachowice
2019-09-22 16:00 Skawa Jaroszowice 5:0 Grom Grzechynia
2019-09-21 18:00 Iskra Klecza Dolna 0:1 Spartak Skawce
2019-09-21 16:00 KS Bystra 8:1 Żarek Stronie
2019-09-21 16:00 Jubilat Izdebnik 1:2 Strzelec Budzów
2019-09-21 16:00 Huragan Skawica 0:0 Leńczanka Leńcze
KOLEJKA 5
2019-09-15 16:30 Dąb Sidzina 2:4 Huragan Skawica
2019-09-15 16:00 Strzelec Budzów 3:0 Żarek Stronie
2019-09-15 16:00 Grom Grzechynia 3:2 Jubilat Izdebnik
2019-09-15 16:00 Lachy Lachowice 3:3 Skawa Jaroszowice
2019-09-15 16:00 Leńczanka Leńcze 0:0 Chełm Stryszów
2019-09-15 16:00 Spartak Skawce 4:0 Tarnawianka Tarnawa
2019-09-14 16:00 Iskra Klecza Dolna 3:0 KS Bystra
KOLEJKA 4
2019-09-08 17:00 Żarek Stronie 2:0 Grom Grzechynia
2019-09-08 17:00 Skawa Jaroszowice 1:1 Leńczanka Leńcze
2019-09-08 17:00 Chełm Stryszów 5:2 Dąb Sidzina
2019-09-08 17:00 Tarnawianka Tarnawa 3:4 Iskra Klecza Dolna
2019-09-07 17:00 Huragan Skawica 3:3 Spartak Skawce
2019-09-07 17:00 KS Bystra 3:5 Strzelec Budzów
2019-09-07 16:00 Jubilat Izdebnik 2:6 Lachy Lachowice
KOLEJKA 3
2019-09-01 17:00 Leńczanka Leńcze 4:2 Jubilat Izdebnik
2019-09-01 17:00 Dąb Sidzina 5:4 Skawa Jaroszowice
2019-09-01 17:00 Spartak Skawce 1:1 Chełm Stryszów
2019-09-01 16:00 Grom Grzechynia 0:4 Strzelec Budzów
2019-09-01 11:00 Tarnawianka Tarnawa 1:2 KS Bystra
2019-08-31 17:00 Lachy Lachowice 4:1 Żarek Stronie
2019-08-31 17:00 Iskra Klecza Dolna 0:1 Huragan Skawica
KOLEJKA 2
2019-08-25 17:00 Strzelec Budzów 2:1 Lachy Lachowice
2019-08-25 17:00 Skawa Jaroszowice 1:0 Spartak Skawce
2019-08-24 18:00 KS Bystra 3:1 Grom Grzechynia
2019-08-24 17:00 Jubilat Izdebnik 0:1 Dąb Sidzina
2019-08-24 17:00 Chełm Stryszów 2:1 Iskra Klecza Dolna
2019-08-24 17:00 Huragan Skawica 4:0 Tarnawianka Tarnawa
2019-08-24 11:00 Żarek Stronie 0:3 Leńczanka Leńcze
KOLEJKA 1
2019-08-18 17:00 Lachy Lachowice 5:3 Grom Grzechynia
2019-08-18 17:00 Tarnawianka Tarnawa 3:1 Chełm Stryszów
2019-08-18 14:00 Spartak Skawce 4:2 Jubilat Izdebnik
2019-08-17 17:00 Huragan Skawica 2:0 KS Bystra
2019-08-17 17:00 Leńczanka Leńcze 2:2 Strzelec Budzów
2019-08-17 17:00 Dąb Sidzina 6:1 Żarek Stronie
2019-08-17 17:00 Iskra Klecza Dolna 0:2 Skawa Jaroszowice

Pogoda Andrychów