Terminarz i wyniki rozgrywek: Klasa A Wadowice

1. Sokół Przytkowice 43 54:18
2. Naroże Juszczyn 35 45:13
3. Huragan Inwałd 33 55:24
4. Skawa Wadowice 30 35:16
5. Wisła Łączany 29 32:21
6. Astra Spytkowice 25 48:25
7. Halniak Targanice 25 41:31
8. Jałowiec Stryszawa 20 32:31
9. Orzeł Wieprz 20 31:31
10. Nadwiślanka Brzeźnica 20 32:40
11. Burza Roczyny 19 30:42
12. Żuraw Krzeszów 14 29:43
13. BCS Zawoja 12 10:45
14. Dąb Paszkówka 8 19:41
15. Błyskawica Marcówka 6 22:57
16. Korona Skawinki 5 6:52
KOLEJKA 15
2019-11-09 13:00 Żuraw Krzeszów 3:2 Halniak Targanice
2019-11-09 13:00 Orzeł Wieprz 0:0 Korona Skawinki
2019-11-09 13:00 Burza Roczyny 4:2 Dąb Paszkówka
2019-11-09 13:00 Sokół Przytkowice 5:2 Huragan Inwałd
2019-11-09 13:00 Astra Spytkowice 5:0 BCS Zawoja
2019-11-09 13:00 Wisła Łączany 1:3 Jałowiec Stryszawa
2019-11-09 11:00 Błyskawica Marcówka 1:1 Nadwiślanka Brzeźnica
2019-11-09 11:00 Skawa Wadowice 0:2 Naroże Juszczyn
KOLEJKA 14
2019-11-03 13:00 Halniak Targanice 2:1 Orzeł Wieprz
2019-11-03 13:00 BCS Zawoja 2:1 Skawa Wadowice
2019-11-03 13:00 Nadwiślanka Brzeźnica 3:1 Burza Roczyny
2019-11-03 11:00 Korona Skawinki 1:0 Błyskawica Marcówka
2019-11-03 11:00 Huragan Inwałd 4:2 Astra Spytkowice
2019-11-02 13:00 Jałowiec Stryszawa 3:3 Żuraw Krzeszów
2019-11-02 13:00 Naroże Juszczyn 3:0 Wisła Łączany
2019-11-02 13:00 Dąb Paszkówka 1:2 Sokół Przytkowice
KOLEJKA 13
2019-10-27 11:00 Skawa Wadowice 1:1 Huragan Inwałd
2019-10-26 15:00 Wisła Łączany 3:0 BCS Zawoja
2019-10-26 14:00 Błyskawica Marcówka 2:2 Orzeł Wieprz
2019-10-26 14:00 Burza Roczyny 4:0 Korona Skawinki
2019-10-26 14:00 Astra Spytkowice 1:0 Dąb Paszkówka
2019-10-26 14:00 Żuraw Krzeszów 0:3 Naroże Juszczyn
2019-10-26 11:00 Sokół Przytkowice 4:2 Nadwiślanka Brzeźnica
2019-10-16 14:00 Jałowiec Stryszawa 1:4 Halniak Targanice
KOLEJKA 12
2019-10-20 15:00 Halniak Targanice 4:3 Błyskawica Marcówka
2019-10-20 15:00 Nadwiślanka Brzeźnica 2:1 Astra Spytkowice
2019-10-20 15:00 BCS Zawoja 0:2 Żuraw Krzeszów
2019-10-20 11:00 Korona Skawinki 0:1 Sokół Przytkowice
2019-10-19 15:00 Orzeł Wieprz 1:1 Burza Roczyny
2019-10-19 15:00 Dąb Paszkówka 0:3 Skawa Wadowice
2019-10-19 15:00 Huragan Inwałd 2:2 Wisła Łączany
2019-10-19 15:00 Naroże Juszczyn 4:0 Jałowiec Stryszawa
KOLEJKA 11
2019-10-13 12:00 Burza Roczyny 7:2 Błyskawica Marcówka
2019-10-12 15:00 Naroże Juszczyn 2:1 Halniak Targanice
2019-10-12 15:00 Sokół Przytkowice 9:1 Orzeł Wieprz
2019-10-12 15:00 Skawa Wadowice 3:0 Nadwiślanka Brzeźnica
2019-10-12 15:00 Wisła Łączany 2:1 Dąb Paszkówka
2019-10-12 15:00 Żuraw Krzeszów 2:4 Huragan Inwałd
2019-10-12 15:00 Jałowiec Stryszawa 3:1 BCS Zawoja
2019-10-12 11:00 Astra Spytkowice 9:0 Korona Skawinki
KOLEJKA 10
2019-10-06 15:00 BCS Zawoja 1:5 Naroże Juszczyn
2019-10-06 15:00 Dąb Paszkówka 3:1 Żuraw Krzeszów
2019-10-06 15:00 Nadwiślanka Brzeźnica 1:2 Wisła Łączany
2019-10-06 15:00 Halniak Targanice 2:0 Burza Roczyny
2019-10-06 11:00 Korona Skawinki 0:2 Skawa Wadowice
2019-10-05 15:00 Błyskawica Marcówka 1:5 Sokół Przytkowice
2019-10-05 15:00 Huragan Inwałd 5:0 Jałowiec Stryszawa
2019-10-05 15:00 Orzeł Wieprz 4:1 Astra Spytkowice
KOLEJKA 9
2019-09-29 16:00 BCS Zawoja 0:3 Halniak Targanice
2019-09-28 16:00 Sokół Przytkowice 3:1 Burza Roczyny
2019-09-28 16:00 Wisła Łączany 4:1 Korona Skawinki
2019-09-28 16:00 Żuraw Krzeszów 4:4 Nadwiślanka Brzeźnica
2019-09-28 16:00 Naroże Juszczyn 1:3 Huragan Inwałd
2019-09-28 14:00 Orzeł Wieprz 1:2 Skawa Wadowice
2019-09-28 14:00 Jałowiec Stryszawa 2:0 Dąb Paszkówka
2019-09-28 11:00 Astra Spytkowice 9:0 Błyskawica Marcówka
KOLEJKA 8
2019-09-22 16:00 Nadwiślanka Brzeźnica 3:2 Jałowiec Stryszawa
2019-09-22 11:00 Korona Skawinki 0:6 Żuraw Krzeszów
2019-09-22 11:00 Halniak Targanice 1:2 Sokół Przytkowice
2019-09-21 16:00 Huragan Inwałd 7:0 BCS Zawoja
2019-09-21 16:00 Orzeł Wieprz 0:1 Wisła Łączany
2019-09-21 16:00 Błyskawica Marcówka 2:2 Skawa Wadowice
2019-09-21 15:00 Burza Roczyny 1:5 Astra Spytkowice
2019-09-21 11:00 Dąb Paszkówka 1:1 Naroże Juszczyn
KOLEJKA 7
2019-09-15 16:00 BCS Zawoja 2:0 Dąb Paszkówka
2019-09-14 16:00 Huragan Inwałd 3:1 Halniak Targanice
2019-09-14 16:00 Skawa Wadowice 4:0 Burza Roczyny
2019-09-14 16:00 Jałowiec Stryszawa 4:0 Korona Skawinki
2019-09-14 14:00 Żuraw Krzeszów 2:4 Orzeł Wieprz
2019-09-14 12:00 Naroże Juszczyn 6:1 Nadwiślanka Brzeźnica
2019-09-14 11:00 Astra Spytkowice 2:4 Sokół Przytkowice
2019-09-14 11:00 Wisła Łączany 4:1 Błyskawica Marcówka
KOLEJKA 6
2019-09-08 17:00 Nadwiślanka Brzeźnica 4:0 BCS Zawoja
2019-09-08 17:00 Halniak Targanice 2:6 Astra Spytkowice
2019-09-08 17:00 Dąb Paszkówka 1:4 Huragan Inwałd
2019-09-07 17:00 Burza Roczyny 0:3 Wisła Łączany
2019-09-07 17:00 Błyskawica Marcówka 5:1 Żuraw Krzeszów
2019-09-07 17:00 Orzeł Wieprz 2:2 Jałowiec Stryszawa
2019-09-07 17:00 Korona Skawinki 0:3 Naroże Juszczyn
2019-09-07 15:30 Sokół Przytkowice 1:1 Skawa Wadowice
KOLEJKA 5
2019-09-01 17:00 Dąb Paszkówka 2:6 Halniak Targanice
2019-09-01 17:00 BCS Zawoja 1:0 Korona Skawinki
2019-08-31 17:00 Skawa Wadowice 3:1 Astra Spytkowice
2019-08-31 17:00 Żuraw Krzeszów 1:4 Burza Roczyny
2019-08-31 17:00 Naroże Juszczyn 7:0 Orzeł Wieprz
2019-08-31 17:00 Huragan Inwałd 3:2 Nadwiślanka Brzeźnica
2019-08-31 16:00 Jałowiec Stryszawa 5:0 Błyskawica Marcówka
2019-08-31 11:00 Wisła Łączany 2:4 Sokół Przytkowice
KOLEJKA 4
2019-08-25 17:00 Nadwiślanka Brzeźnica 4:3 Dąb Paszkówka
2019-08-25 17:00 Burza Roczyny 1:3 Jałowiec Stryszawa
2019-08-25 17:00 Halniak Targanice 1:5 Skawa Wadowice
2019-08-25 11:00 Korona Skawinki 2:9 Huragan Inwałd
2019-08-24 17:00 Orzeł Wieprz 4:0 BCS Zawoja
2019-08-24 17:00 Sokół Przytkowice 3:1 Żuraw Krzeszów
2019-08-24 17:00 Astra Spytkowice 1:2 Wisła Łączany
2019-08-24 17:00 Błyskawica Marcówka 1:2 Naroże Juszczyn
KOLEJKA 3
2019-08-18 17:00 Nadwiślanka Brzeźnica 0:5 Halniak Targanice
2019-08-18 17:00 Wisła Łączany 3:0 Skawa Wadowice
2019-08-18 17:00 Jałowiec Stryszawa 1:2 Sokół Przytkowice
2019-08-18 17:00 Naroże Juszczyn 3:0 Burza Roczyny
2019-08-18 17:00 BCS Zawoja 3:0 Błyskawica Marcówka
2019-08-18 17:00 Huragan Inwałd 0:0 Orzeł Wieprz
2019-08-18 17:00 Dąb Paszkówka 0:0 Korona Skawinki
2019-08-17 17:00 Żuraw Krzeszów 1:2 Astra Spytkowice
KOLEJKA 2
2019-08-15 17:00 Halniak Targanice 2:2 Wisła Łączany
2019-08-15 17:00 Korona Skawinki 1:4 Nadwiślanka Brzeźnica
2019-08-15 17:00 Orzeł Wieprz 7:1 Dąb Paszkówka
2019-08-15 17:00 Burza Roczyny 3:0 BCS Zawoja
2019-08-15 17:00 Sokół Przytkowice 4:2 Naroże Juszczyn
2019-08-15 14:00 Skawa Wadowice 5:0 Żuraw Krzeszów
2019-08-15 11:00 Błyskawica Marcówka 2:7 Huragan Inwałd
2019-08-15 11:00 Astra Spytkowice 2:1 Jałowiec Stryszawa
KOLEJKA 1
2019-08-11 17:00 Naroże Juszczyn 1:1 Astra Spytkowice
2019-08-11 17:00 Huragan Inwałd 1:3 Burza Roczyny
2019-08-11 17:00 Dąb Paszkówka 4:2 Błyskawica Marcówka
2019-08-11 17:00 Nadwiślanka Brzeźnica 1:4 Orzeł Wieprz
2019-08-10 17:00 Korona Skawinki 1:5 Halniak Targanice
2019-08-10 17:00 Jałowiec Stryszawa 2:3 Skawa Wadowice
2019-08-10 16:00 BCS Zawoja 0:5 Sokół Przytkowice
2019-08-10 11:00 Żuraw Krzeszów 2:1 Wisła Łączany

Pogoda Andrychów