Sukces piłkarskiej młodzieży z Andrychowa

Region, Andrychów, Sport, Wiadomości, 14.01.2018 18:45, red
Beskid Andrychów zajął trzecie miejsce w silnie obsadzonym turnieju.
Sukces piłkarskiej młodzieży z Andrychowa

Memoriał im. Włodzimierza Mazura rozgrywanym był w niedzielę (14.01) w Sosnowcu – wystąpiło w nim 6 zespołów trampkarzy (rocznik 2003).

Trenowani przez Jakuba Adamusa młodzi andrychowianie skazywani byli na pożarcie, ale nie przestraszyli się rywali reprezentujących uznane kluby i zajęli 3. miejsce.

Andrychowianie wygrali 4-3 mecz z Zagłębiem Sosnowiec, 4-3 z Piastem Gliwice, a następnie przegrali 3-8 z rówieśnikami z Legii Warszawa, by w kolejnym spotkaniu wygrać aż 16-3 z BKS Bielsko-Biała.

W ostatnim meczu turnieju Beskid przegrał 2-5 z Olimpią Elbląg i ostatecznie andrychowianie zajęli trzecie miejsce.

Skład Beskidu Andrychów: Dawid Pochłopień (bramkarz), Artur Mizera, Julian Wdowik, Jakub Rusinek (kapitan), Daniel Budka, Daniel Wróbel, Jakub Mikołajek, Karol Rajda, Jakub Budka, Paweł Dwornik, Mateusz Kanturski, Tomasz Balon.

Najwięcej goli z Beskidu zdobył Daniel Budka.

Klasyfikacja turnieju:

1. Legia Warszawa

2. Zagłębie Sosnowiec

3. Beskid Andrychów

4. Olimpia Elbląg

5. Piast Gliwice

6. BKS Bielsko-Biała.foto: Beskid Andrychów

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›