Siatkarskie ligi: porażka Kęczanina i Skawy, zwycięstwo MKS

Sport, Wiadomości, 13.10.2012 19:00, (red)
Druga porażka Kęczanina w I lidze, drugie zwycięstwo MKS Andrychów w III lidze, porażka siatkarek Skawy Wadowice. Na dobre rozkręcają się rozgrywki w ligach siatkarskich.

Po porażce na inaugurację I ligi, tym razem siatkarze UMKS Kęczanin Kęty grali w Będzinie. Znowu jednak zdołali urwać tylko jednego seta i przegrali 1-3.

I LIGA SIATKARZY: MKS Banimex Będzin - UMKS Kęczanin Kęty 3-1 (25-20, 20-25, 25-19, 25:20)

Dwie ligi niżej, w Andrychowie doszło do starcia dwóch pretendentów do awansu. Można było się spodziewać, że w spotkaniu pomiędzy trzecioligowymi siatkarzami MKS Andrychów a Politechniką Kraków będzie trochę więcej emocji. Nic z tego.

Praktycznie cały mecz przebiegał pod dyktando andrychowian. Najwięcej emocji było w pierwszym secie, oraz w początkowych fazach dwóch pozostałych. Na początku trzeciego wydawało się, że krakowianie jeszcze powalczą (prowadzili 7-5). Potem jednak podopieczni Tomasza Rupika narzucili swój styl i wygrali 25-15, a cały mecz 3-0.

ZOBACZ: galeria zdjęć z tego spotkania