Siatkarska sobota 24 stycznia [WYNIKI, FOTO]

Sport, Wiadomości, 24.01.2015 00:00, a

Siatkarze drugoligowego MKS-u Andrychów zmierzyli się u siebie z ostatnim w tabeli Kłosem Olkusz. Pierwszoligowcy z Kęt we własnej hali walczyli z drużyną ze Spały. Emocje były także w III lidze. Zobacz wyniki siatkarskiej soboty.

2015-01-24 18:00 AZS AGH Kraków 2-3 Warta Zawiercie

Po trzech zwycięstwach z rzędu Kęczanin musiał uznać wyższość lepiej notowanej drużyny ze Spały. Kęczanie przegrali 1-3 (25-22, 21-25, 18-25, 19-25).

MKS Andrychów pewnie wygrał mecz z ostatnim w tabeli Olkuszem. Dzięki potknięciu Jaworzna, andrychowianie wrócił na drugie miejsce w II lidze.

III LIGA MĘŻCZYZN

Stawką meczu MKS II Andrychów - Bobowa była czołowa "czwórka", która w drugiej fazie sezonu powalczy o awans. Niestety, andrychowianie przegrali na własne życzenie. Prowadzili już w setach 2-0, by przegrać cały mecz 2-3, spadli na 5. miejsce i stracili szanse na miejsce w "czwórce". Na czwarte miejsce awansował za to Kęczanin II Kęty, który powalczy o awans. Zalew Świnna Poręba jest 8 w tabeli.

HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków - GKPS Gorlice 1-3

UMKS KĘCZANIN II Kęty - KS GÓRNIK Libiąż 3-1

MKS II Andrychów  - LKS Bobowa 2-3

UKS GRUNWALD Chełmek - KS GORCE MCARTHUR Nowy Targ 3-1 (31-29, 25-22, 20-25, 23-25, 9-15)

UKS LISEK Lisia Góra - UKS ZALEW Świnna Poręba - : -
WOLANIA Wola Dębińska - GPF ISKIERKA Krzyż Tarnów 1-3

III LIGA KOBIET

Skawa Wadowice po 5 setach wygrała w Tarnowie i utrzymała pozycję wicelidera III ligi.

DWÓJKA Krynica - STS SANDECJA Nowy Sącz 3-0

UKS JEDYNKA Tarnów - MKS SKAWA Wadowice 2-3 (25-19, 15-25, 25-15, 15-25, 9-15)