Puchar Polski w darcie w Andrychowie z pulą nagród 6000 zł. Podsumowanie

Region, Andrychów, Sport, Wiadomości, 11.12.2017 16:40, DK
Puchar Polski w darcie w Andrychowie z pulą nagród 6000 zł. Podsumowanie
W niedzielę (11.12) zakończył się dwudniowy Puchar Polski POD w Andrychowie. W sobotnich oraz niedzielnych zmaganiach, każdego dnia rywalizowało kilkudziesięciu zawodników.

Pula nagród wynosiła 6000zł na dwa dni. Emocje, które towarzyszyły uczestnikom, porównać można tylko do tych, udzielających się w trakcie spotkań MKSu Andrychów. Tym bardziej że w andrychowskim Pucharze Polski wziął udział najbardziej utytuowany polski zawodnik – Krzysztof Ratajski, znany na świecie jako Polish Eagle.

W finałowych sobotnich oraz niedzielnych spotkaniach niespodzianki nie było. Ratajski gładko ogrywał przeciwników. Ciekawostką jest że mistrz podpisał sizalową tarczę BLADE5 oraz katalogi z urzędu promocji gminy Andrychów, które to będą licytowane podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas rozmowy z mamNewsa.pl Ratajski pochwalił świetną organizację turnieju (Andrychowskie Stowarzyszenie Sportowe, Andrychowska Liga Darta, Małopolska Organizacja Darta) i zaznaczył że na takim obiekcie jak hala sportowa MKS Andrychów organizować można nawet mistrzostwa świata.

Zobaczcie jak grają mistrzowie.


Organizacja tak ogromnego przedsięwzięcia wymaga wsparcia, dlatego organizatorzy chcieliby serdecznie podziękować za pomoc oraz wsparcie finansowe przy organizacji turnieju partnerom: Urzędowi Miasta Andrychów z Burmistrzem Tomaszem Żakiem, Urzędowi Miasta Wadowice z Burmistrzem Matuszem Klinowskim, MKS Andrychów, hotelowi i restauracji "Nad Basenem", Restauracji "Bracia", Restauracji "Sami Swoi", Barze "u Kota", firmie "Solidbox" Adam Gołba, firmie "Elektro" Robert Bizoń, firmie "Chrispol System" Artur Bogacz, doradcom biznesowym sieci Play Rafał Pietroń oraz Joanna Babińska.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›