Podwójne mistrzostwo andrychowskiej Czwórki w siatkówce

, Sport, Wiadomości, 02.04.2017 08:30, a

Dziewczęta i chłopcy z SP 4 Andrychów zdobyli tytuły mistrza powiatu wadowickiego.

Podwójne mistrzostwo andrychowskiej Czwórki w siatkówce

W środę, 29 marca, w Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie odbył się FINAŁ POWIATOWY W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW. Wzięły w nim udział trzy zespoły z powiatu wadowickiego: SP Przytkowice,  SP Sosnowice, SP 4 Andrychów.

Turniej rozegrano system "każdy z każdym". Reprezentacja SP4 Andrychów zajęła I miejsce pokonując rywali i 12 kwietnia 2017 roku będzie reprezentować powiat wadowicki na zawodach rejonowych.

Skład zespołu: Bogdan Wiktor, Drabczyk Eryk, Gwiżdż Patryk, Korczak Łukasz, Majdak Jakub, Marczak Michał, Prorok Szymon, Pstrowski Damian, Sopicki Szymon,Tomczyk Maciej.
Opiekun: Marcin Cieluch

Wyniki:
I   miejsce  SP 4 ANDRYCHÓW
II  miejsce  SP Sosnowice
III miejsce  SP Przytkowice


ZOBACZ: Galeria zdjęć

 

Dzień później, w czwartek 30 marca, w hali sportowej SP nr 4 odbył się FINAŁ POWIATOWY W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT. W turnieju wzięły udział cztery zespoły reprezentujące gminy z powiatu wadowickiego: SP  Świnna Poręba, SP 1 Wadowice, SP Tomice oraz zespół z SP 4 Andrychów.
Podobnie, jak dzień wcześniej zawody rozegrano systemem "każdy z każdym". Andrychowianki wygrały wszystkie spotkania zajmując I miejsce. Już 10 kwietnia będą reprezentować nasz powiat w zawodach rejonowych.

Skład zespołu:  Julia Stokłosa, Martyna Matlak, Oliwia Guzdek, Karolina Sarapata,
Barbara Brońka, Magdalena Młynarczyk, Wiktoria Pająk, Natalia Paszewska, Emilia Gajczak, Joanna Ślusarczyk.
Opiekun Ewa Bury

Wyniki:

I   miejsce   SP 4 ANDRYCHÓW
II  miejsce   SP 1 Wadowice
III miejsce   SP Świnna Poręba
IV miejsce   SP Tomice

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›