Pod dyktando andrychowian

Region, Wadowice, Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska, Sport, Wiadomości, 28.03.2018 15:00,
Wychowankowie I Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie zdominowali rywalizację w finale powiatowym Małopolskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej.
Pod dyktando andrychowian

Zasłużone zwycięstwo odniosły zarówno dziewczęta, jak i chłopcy z andrychowskiego „gimpla”. – Kluczem do zwycięstw był silny atak poparty dobrym blokiem – komentuje Jan Szewczyk, koordynator ds. sportu w powiecie wadowickim.

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili chłopcy (21.03). Zawody odbyły się w sali gimnastycznej I LO w Andrychowie.

Wyniki końcowe zmagań:

I m. - I Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie w składzie: Komendera Kacper, Kopaczewski Filip, Kożuch Szymon, Kułaga Maciej, Miarka Adrian, Pasternak Patryk, Rupik Aleksander, Sokołowski Dawid, Ściga Tymoteusz, Wnęczak Wojciech, Wykręt Dawid. Trener zespołu: Kopaczewski Paweł.

II m. - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie

III m. - I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach

IV m. - Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej

Dwa dni po zawodach dla siatkarzy do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Zawody rozegrano w sali gimnastycznej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach.

Wyniki końcowe zawodów:

I m. - I Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie w składzie: Korczak Magdalena, Smolec Magdalena, Nowak Aleksandra, Pilarczyk Kinga, Bodzek Klaudia, Bogacz Patrycja, Powroźnik Kinga, Talaga Alicja, Ogiegło Martyna, Nizińska Karolina, Leśniak Oliwia. Trener zespołu: Guzdek Anna.

II m. - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach

III m. - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie

IV m. - Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej


INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›