Piłkarski weekend 8-9 kwietnia [WYNIKI]

, Sport, Wiadomości, 08.04.2017 18:35, a

Coraz bardziej rozkręcają się piłkarskie regionalne ligi. Zobaczcie wyniki z weekendu 8-9 kwietnia.

Piłkarski weekend 8-9 kwietnia [WYNIKI]

 

iv liga - KOLEJKA 19
2017-04-09 17:00 Sosnowianka Stanisław Dolny 0-8 Cracovia II
2017-04-09 17:00 Nowa Proszowianka 2-0 Beskid Andrychów
2017-04-09 16:00 Wiślanka Grabie 4-1 Dalin Myślenice
2017-04-08 17:00 Hutnik Nowa Huta 9-2 Skawinka Skawina
2017-04-08 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 1-4 Unia Oświęcim
2017-04-08 17:00 Iskra Klecza Dolna 0-5 Michałowianka Michałowice
2017-04-08 16:00 KS TS Węgrzce 3-0 Pcimianka Pcim
2017-04-08 16:00 Wiślanie Jaśkowice 1-0 Jutrzenka Giebułtów

 

1. Cracovia II 44 62:13
2. Wiślanie Jaśkowice 42 46:11
3. Hutnik Nowa Huta 40 48:29
4. Jutrzenka Giebułtów 32 31:19
5. Unia Oświęcim 31 30:26
6. Michałowianka Michałowice 28 40:32
7. Wiślanka Grabie 27 33:29
8. Sosnowianka Stanisław Dolny 27 26:32
9. Dalin Myślenice 26 29:37
10. Iskra Klecza Dolna 24 27:39
11. Beskid Andrychów 23 17:19
12. Pcimianka Pcim 21 26:48
13. KS TS Węgrzce 18 24:29
14. Nowa Proszowianka 15 24:39
15. Orzeł Piaski Wielkie 14 17:39
16. Skawinka Skawina 10 23:62
V LIGA - KOLEJKA 19
2017-04-09 16:00 Dąb Paszkówka 2-1 Cedron Brody
2017-04-09 16:00 Orzeł Ryczów 3-0 LKS Żarki
2017-04-08 17:00 Garbarz Zembrzyce 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
2017-04-08 16:00 KS Chełmek 1-0 Górnik Libiąż
2017-04-08 16:00 LKS Jawiszowice 5-3 Tempo Białka
2017-04-08 16:00 Victoria Zalas 2-1 Zagórzanka Zagórze
2017-04-08 16:00 Niwa Nowa Wieś 1-1 Brzezina Osiek
2017-04-08 16:00 Nadwiślanin Gromiec 0-0 Halniak Maków Podhalański

 

1. Orzeł Ryczów 49 58:16
2. Nadwiślanin Gromiec 37 44:19
3. Garbarz Zembrzyce 35 35:27
4. LKS Jawiszowice 34 55:19
5. Tempo Białka 34 46:32
6. KS Chełmek 34 40:14
7. Niwa Nowa Wieś 33 44:28
8. Brzezina Osiek 31 34:27
9. Cedron Brody 26 24:38
10. Halniak Maków Podhalański 25 35:37
11. Zagórzanka Zagórze 19 30:38
12. LKS Żarki 18 29:42
13. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 16 23:54
14. Victoria Zalas 15 33:64
15. Dąb Paszkówka 13 25:51
16. Górnik Libiąż 8 18:67

 

a klasa oświęcim - KOLEJKA 15
2017-04-09 16:00 Zgoda Malec 5-0 LKS Gorzów
2017-04-09 16:00 LKS Bobrek 1-2 Górnik Brzeszcze
2017-04-09 11:00 Solavia Grojec 1-1 Przeciszovia Przeciszów
2017-04-08 16:00 Strumień Polanka Wielka 5-3 Orzeł Witkowice
2017-04-08 16:00 Zatorzanka Zator 3-1 Hejnał Kęty
2017-04-08 16:00 Zaborzanka Zaborze 4-2 Soła Łęki
2017-04-08 16:00 Skawa Podolsze 0-4 Strażak Rajsko
1. Zatorzanka Zator 41 44:11
2. Strażak Rajsko 40 54:8
3. Hejnał Kęty 31 44:21
4. Strumień Polanka Wielka 27 37:25
5. Górnik Brzeszcze 27 31:21
6. LKS Bobrek 26 45:24
7. Przeciszovia Przeciszów 17 25:33
8. Orzeł Witkowice 16 21:42
9. Zaborzanka Zaborze 15 20:42
10. Soła Łęki 15 32:38
11. Zgoda Malec 14 25:41
12. Skawa Podolsze 13 20:44
13. Solavia Grojec 13 30:39
14. LKS Gorzów 7 18:57

 

a klasa wadowice - KOLEJKA 19
2017-04-09 16:00 Jałowiec Stryszawa 1-0 Skawa Wadowice
2017-04-09 16:00 Olimpia Chocznia 2-2 Naroże Juszczyn
2017-04-09 16:00 Leskowiec Rzyki 1-3 Halniak Targanice
2017-04-09 16:00 Znicz Sułkowice Bolęcina 3-2 Grom Grzechynia
2017-04-08 16:00 Orzeł Wieprz 3-0 Żuraw Krzeszów
2017-04-08 16:00 Astra Spytkowice 0-2 Relaks Wysoka
2017-04-08 16:00 Huragan Inwałd 1-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
2017-04-08 15:00 Sokół Przytkowice 1-0 Burza Roczyny

 

1. Naroże Juszczyn 44 52:17
2. Jałowiec Stryszawa 44 41:26
3. Relaks Wysoka 39 54:22
4. Znicz Sułkowice Bolęcina 35 40:31
5. Babia Góra Sucha Beskidzka 35 40:20
6. Sokół Przytkowice 31 31:29
7. Huragan Inwałd 31 43:31
8. Leskowiec Rzyki 30 42:34
9. Orzeł Wieprz 25 33:42
10. Olimpia Chocznia 25 23:41
11. Astra Spytkowice 20 23:45
12. Grom Grzechynia 19 39:43
13. Halniak Targanice 18 32:41
14. Burza Roczyny 17 24:45
15. Skawa Wadowice 13 21:33
16. Żuraw Krzeszów 6 9:47

 

b klasa wadowice gr 1 - KOLEJKA 12
2017-04-09 17:00 Dąb Sidzina 3-1 Stanisławianka Stanisław Dolny
2017-04-09 16:00 LKS Bieńkówka 0-1 Błyskawica Marcówka
2017-04-09 16:00 Strzelec Budzów 4-0 KS Bystra
2017-04-09 16:00 Watra Zawoja 8-1 Tarnawianka Tarnawa
2017-04-08 16:00 Jubilat Izdebnik 1-4 Lachy Lachowice
2017-04-08 16:00 Huragan Skawica 0-4 Leńczanka Leńcze

 

1. Strzelec Budzów 29 33:11
2. Dąb Sidzina 24 27:16
3. Stanisławianka Stanisław Dolny 24 35:17
4. Błyskawica Marcówka 20 26:23
5. Watra Zawoja 19 31:20
6. Leńczanka Leńcze 17 23:23
7. Lachy Lachowice 15 30:30
8. LKS Bieńkówka 14 22:29
9. KS Bystra 12 23:28
10. Tarnawianka Tarnawa 11 16:36
11. Huragan Skawica 10 21:40
12. Jubilat Izdebnik 8 19:33

 

b klasa wadowice gr 2 - KOLEJKA 12
2017-04-09 16:00 Victoria Półwieś 1-4 Gród Grodzisko
2017-04-09 16:00 Nadwiślanka Brzeźnica 2-0 Wikliniarz Woźniki
2017-04-09 16:00 Borowik Bachowice 3-3 Wisła Łączany
2017-04-08 17:00 Skawa Jaroszowice 4-1 Płomień Sosnowice
2017-04-08 16:00 Dąb Tomice 0-1 Amator Babica
2017-04-08 13:00 Żarek Barwałd Górny 9-0 Przełęcz Kossowa

 

1. Gród Grodzisko 28 49:21
2. Żarek Barwałd Górny 28 46:17
3. Dąb Tomice 25 42:17
4. Amator Babica 25 21:14
5. Wikliniarz Woźniki 24 36:19
6. Przełęcz Kossowa 17 24:34
7. Wisła Łączany 14 29:27
8. Borowik Bachowice 14 31:34
9. Skawa Jaroszowice 13 26:27
10. Płomień Sosnowice 9 21:40
11. Victoria Półwieś 6 18:52
12. Nadwiślanka Brzeźnica 6 11:52

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›