Piłkarski weekend 22-23 kwietnia [WYNIKI]

, Sport, Wiadomości, 23.04.2017 17:00, a

Zobaczcie wyniki w regionalnych ligach piłkarskich z weekendu.

Piłkarski weekend 22-23 kwietnia [WYNIKI]

 

iv liga - KOLEJKA 21
2017-05-24 18:00 Orzeł Piaski Wielkie   KS TS Węgrzce
2017-04-23 17:00 Sosnowianka Stanisław Dolny 0-2 Pcimianka Pcim
2017-04-23 17:00 Wiślanka Grabie 1-1 Unia Oświęcim
2017-04-23 17:00 Nowa Proszowianka 2-3 Dalin Myślenice
2017-04-22 17:00 Iskra Klecza Dolna 2-1 Cracovia II
2017-04-22 17:00 Hutnik Nowa Huta 5-0 Beskid Andrychów
2017-04-22 16:00 Jutrzenka Giebułtów 3-2 Skawinka Skawina
2017-04-22 16:00 Wiślanie Jaśkowice 4-0 Michałowianka Michałowice

 

1. Wiślanie Jaśkowice 48 52:11
2. Cracovia II 47 65:16
3. Hutnik Nowa Huta 43 53:31
4. Jutrzenka Giebułtów 38 36:21
5. Unia Oświęcim 35 35:27
6. Dalin Myślenice 32 33:39
7. Michałowianka Michałowice 31 42:37
8. Sosnowianka Stanisław Dolny 30 27:38
9. Wiślanka Grabie 28 35:32
10. Iskra Klecza Dolna 27 29:41
11. Pcimianka Pcim 27 30:49
12. Beskid Andrychów 23 17:26
13. KS TS Węgrzce 18 24:30
14. Nowa Proszowianka 15 26:44
15. Orzeł Piaski Wielkie 14 18:41
16. Skawinka Skawina 13 26:65

 

v liga - KOLEJKA 21
2017-04-23 17:00 Dąb Paszkówka 0-3 Tempo Białka
2017-04-23 17:00 Orzeł Ryczów 2-1 Zagórzanka Zagórze
2017-04-22 17:00 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-4 Górnik Libiąż
2017-04-22 17:00 Victoria Zalas 0-5 LKS Jawiszowice
2017-04-22 17:00 Garbarz Zembrzyce 1-1 Brzezina Osiek
2017-04-22 17:00 KS Chełmek 2-1 Halniak Maków Podhalański
2017-04-22 16:00 Niwa Nowa Wieś 3-0 Cedron Brody
2017-04-22 15:00 Nadwiślanin Gromiec 5-0 LKS Żarki

 

1. Orzeł Ryczów 52 61:19
2. Nadwiślanin Gromiec 43 51:19
3. Tempo Białka 40 53:32
4. Niwa Nowa Wieś 39 51:29
5. LKS Jawiszowice 38 60:19
6. KS Chełmek 38 44:17
7. Garbarz Zembrzyce 36 36:29
8. Brzezina Osiek 32 35:30
9. Cedron Brody 29 26:42
10. Halniak Maków Podhalański 28 37:39
11. Zagórzanka Zagórze 22 35:40
12. LKS Żarki 18 30:51
13. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 17 26:60
14. Victoria Zalas 15 33:73
15. Dąb Paszkówka 13 25:58
16. Górnik Libiąż 12 22:68

 

Nie odbyło się spotkanie w Inwałdzie, gdyż - jak przekazują nam w podokręgu - sędzia "nie dopuścił kart zawodniczych Huraganu". Obecnie wynik meczu jest zapisany jako walkower, ale ostateczna decyzja co do tego spotkania zostanie podjęta podczas posiedzenia Wydziału Gier i Dyscypliny wadowickiego podokręgu piłkarskiego.

 

a klasa wadowice - KOLEJKA 21
2017-04-23 17:00 Sokół Przytkowice 0-1 Relaks Wysoka
2017-04-23 17:00 Olimpia Chocznia 3-3 Babia Góra Sucha Beskidzka
2017-04-23 17:00 Jałowiec Stryszawa 5-0 Halniak Targanice
2017-04-23 15:00 Znicz Sułkowice Bolęcina 1-4 Naroże Juszczyn
2017-04-23 11:00 Grom Grzechynia 2-4 Skawa Wadowice
2017-04-23 11:00 Leskowiec Rzyki 1-0 Burza Roczyny
2017-04-22 17:00 Astra Spytkowice 0-3 Orzeł Wieprz
2017-04-22 17:00 Huragan Inwałd 0-3 walkower Żuraw Krzeszów

 

1. Naroże Juszczyn 50 61:18
2. Jałowiec Stryszawa 50 48:26
3. Relaks Wysoka 45 56:22
4. Babia Góra Sucha Beskidzka 39 44:23
5. Znicz Sułkowice Bolęcina 36 42:36
6. Leskowiec Rzyki 33 43:39
7. Sokół Przytkowice 31 31:31
8. Huragan Inwałd 31 43:35
9. Orzeł Wieprz 29 37:43
10. Olimpia Chocznia 26 28:47
11. Burza Roczyny 20 27:48
12. Astra Spytkowice 20 23:49
13. Halniak Targanice 19 33:47
14. Grom Grzechynia 19 41:49
15. Skawa Wadowice 17 26:36
16. Żuraw Krzeszów 12 13:47

 

a klasa oświęcim - KOLEJKA 17
2017-04-23 17:00 LKS Bobrek 4-1 LKS Gorzów
2017-04-23 17:00 Strumień Polanka Wielka 2-2 Górnik Brzeszcze
2017-04-23 16:00 Solavia Grojec 0-3 Strażak Rajsko
2017-04-22 17:00 Przeciszovia Przeciszów 4-0 Orzeł Witkowice
2017-04-22 17:00 Zaborzanka Zaborze 0-2 Zatorzanka Zator
2017-04-22 17:00 Zgoda Malec 1-5 Hejnał Kęty
2017-04-22 17:00 Skawa Podolsze 1-1 Soła Łęki
1. Zatorzanka Zator 47 50:13
2. Strażak Rajsko 46 59:9
3. Hejnał Kęty 34 50:24
4. LKS Bobrek 29 50:27
5. Górnik Brzeszcze 29 33:23
6. Strumień Polanka Wielka 28 40:30
7. Przeciszovia Przeciszów 23 32:34
8. Soła Łęki 19 35:39
9. Zaborzanka Zaborze 18 22:45
10. Skawa Podolsze 17 24:46
11. Orzeł Witkowice 16 23:50
12. Solavia Grojec 14 30:42
13. Zgoda Malec 14 26:48
14. LKS Gorzów 7 20:64

 

b klasa oświęcim - KOLEJKA 10
2017-04-23 17:00 Pogórze Gierałtowice 1-1 LKS Piotrowice
2017-04-23 17:00 LKS Głębowice 2-2 LKS Poręba Wielka
2017-04-22 17:00 Puls Broszkowice 1-0 Sygnał Włosienica
2017-04-22 17:00 LKS Bulowice 1-0 LKS Harmęże
2017-04-22 17:00 LKS Palczowice 1-1 Iskra Brzezinka

 

1. LKS Bulowice 24 26:20
2. Sygnał Włosienica 18 21:13
3. Puls Broszkowice 15 17:14
4. LKS Głębowice 14 21:23
5. Iskra Brzezinka 14 13:10
6. LKS Piotrowice 13 11:12
7. LKS Poręba Wielka 12 19:20
8. LKS Harmęże 11 17:23
9. Pogórze Gierałtowice 11 18:23
10. LKS Palczowice 8 16:21
b klasa wadowice gr. 1 - KOLEJKA 14
2017-04-23 17:00 Dąb Sidzina 1-3 Błyskawica Marcówka
2017-04-23 17:00 Strzelec Budzów 3-2 Leńczanka Leńcze
przełożony na 3.05 Watra Zawoja   Stanisławianka Stanisław Dolny
2017-04-22 17:00 Jubilat Izdebnik 6-1 Tarnawianka Tarnawa
przełożony na 1.05 Lachy Lachowice   KS Bystra
przełożony na 3.05 Huragan Skawica   LKS Bieńkówka
1. Strzelec Budzów 32 36:16
2. Stanisławianka Stanisław Dolny 27 38:17
3. Błyskawica Marcówka 24 32:27
4. Dąb Sidzina 24 29:22
5. Watra Zawoja 22 36:20
6. Leńczanka Leńcze 20 28:27
7. Lachy Lachowice 18 38:31
8. LKS Bieńkówka 17 25:29
9. KS Bystra 12 23:33
10. Huragan Skawica 11 24:43
11. Tarnawianka Tarnawa 11 18:50
12. Jubilat Izdebnik 11 25:37

 

 

b klasa wadowice gr. 2 - KOLEJKA 14
2017-04-23 17:00 Victoria Półwieś 2-3 Wisła Łączany
2017-04-23 17:00 Nadwiślanka Brzeźnica 2-3 Przełęcz Kossowa
2017-04-23 17:00 Borowik Bachowice 2-2 Amator Babica
2017-04-23 17:00 Gród Grodzisko 4-4 Wikliniarz Woźniki
2017-04-22 17:00 Żarek Barwałd Górny 4-3 Skawa Jaroszowice
2017-04-22 17:00 Dąb Tomice 5-0 Płomień Sosnowice

 

1. Żarek Barwałd Górny 34 59:21
2. Gród Grodzisko 32 58:27
3. Dąb Tomice 28 49:20
4. Amator Babica 27 25:18
5. Wikliniarz Woźniki 26 42:25
6. Przełęcz Kossowa 23 30:38
7. Wisła Łączany 17 34:34
8. Borowik Bachowice 16 35:38
9. Skawa Jaroszowice 16 33:33
10. Płomień Sosnowice 9 22:54
11. Nadwiślanka Brzeźnica 7 15:57
12. Victoria Półwieś 6 22:59

 

c klasa wadowice gr. i - KOLEJKA 10
2017-04-23 17:00 Chełm Stryszów 2-0 Świt Osielec
2017-04-23 17:00 Olimpia Zebrzydowice 1-2 Zryw Lanckorona
2017-04-23 17:00 Jastrzębianka Jastrzębia 1-4 Korona Skawinki
2017-04-23 17:00 Filkówka Barwałd Średni 3-1 Pogoń Bugaj

 

C KLASA WADOWICE GR 2 - KOLEJKA 10
2017-05-28 15:00 Czarni Koziniec   Gronie Zagórnik
2017-04-23 17:30 Łysa Góra Zawadka 2-4 Iskra II Klecza Dolna
2017-04-23 15:00 Sokół Frydrychowice 1-2 Sokół Chrząstowice

Orzeł II Ryczów   Orzeł Radocza

 

1. Strzelec Budzów 32 36:16
2. Stanisławianka Stanisław Dolny 27 38:17
3. Błyskawica Marcówka 24 32:27
4. Dąb Sidzina 24 29:22
5. Watra Zawoja 22 36:20
6. Leńczanka Leńcze 20 28:27
7. Lachy Lachowice 18 38:31
8. LKS Bieńkówka 17 25:29
9. KS Bystra 12 23:33
10. Huragan Skawica 11 24:43
11. Tarnawianka Tarnawa 11 18:50
12. Jubilat Izdebnik 11 25:37

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›