III LIGA
Sensacja w Krakowie. Beskid wygrał prestiżową potyczkę z Hutnikiem.
Po środowej porażce w Pucharze Polski z Jałowcem Stryszawa kibice Beskidu powoli zaczęli tracić cierpliwość. Ci najzagorzalsi wydali nawet oświadczenie, w którym określili postawę podopiecznych Krzysztofa Wądrzyka krótko: wstyd i żenada (Zobacz: oświadczenie kibiców).
Nie ma wątpliwości, że ta atmosfera podziałała mobilizująco na graczy z Andrychowa, którzy po niezłej grze wywieźli z Krakowa komplet punktów. Po golach Knapika i Chowańca w sobotni wieczór pokonali najbardziej ofensywnie do tej pory grającą drużynę w III lidze.
ZOBACZ: skrót meczu Hutnik - Beskid na stronie malopolskatv.pl
Kolejny mecz już w środę - Beskid gra u siebie z Dalinem Myślenice (godz. 17:30).
Hutnik Kraków - Beskid Andrychów 1-2 (0-2), 22' Knapik, 24' Chowaniec dla Beskidu.
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 0-0
Przebój Wolbrom - Bocheński KS 1-0
Janina Libiąż - Juventa Starachowice 3-0
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Dalin Myślenice 1-2
Wisła Sandomierz - Lubań Maniowy 3-1
Limanovia Limanowa - Czarni Połaniec 4-1
Granat Skarżysko-Kamienna - Wierna Małogoszcz 3-0
1 | Limanovia Limanowa | 21 | 48 | 48-19 | |||||||||||||||
2 | Skarżysko-Kamienna | 22 | 43 | 41-17 | |||||||||||||||
3 | Łysica Bodzentyn | 21 | 42 | 30-12 | |||||||||||||||
4 | Poprad Muszyna | 22 | 38 | 27-17 | |||||||||||||||
5 | Hutnik Kraków | 21 | 33 | 50-23 | |||||||||||||||
6 | Wisła Sandomierz | 22 | 32 | 35-29 | |||||||||||||||
7 | Wierna Małogoszcz | 22 | 32 | 20-18 | |||||||||||||||
8 | Przebój Wolbrom | 21 | 30 | 30-27 | |||||||||||||||
9 | Dalin Myślenice | 22 | 30 | 17-26 | |||||||||||||||
10 | Beskid Andrychów | 22 | 29 | 26-24 | |||||||||||||||
11 | Juventa Starachowice | 22 | 25 | 18-32 | |||||||||||||||
12 | Bocheński KS | 22 | 22 | 21-30 | |||||||||||||||
13 | Janina Libiąż | 22 | 20 | 18-33 | |||||||||||||||
14 | Lubań Maniowy | 22 | 18 | 27-45 | |||||||||||||||
15 | Czarni Połaniec | 22 | 16 | 15-44 | |||||||||||||||
16 | Nowy Wiśnicz | 22 | 14 | 20-47 |
IV LIGA
Broniący się przed spadkiem Sokół Przytkowice odniósł w niedziele prestizowe zwycięstwo nad rezerwami Cracovii.
Przeciszovia Przeciszów - Niwa Nowa Wieś 2-6 (0-3)
Karpaty Siepraw - Soła Oświęcim 2-2
Orzeł Piaski Wielkie - Garbarz Zembrzyce 1-1 (0-1)
MKS Trzebinia/Siersza - Orzeł Balin 1-0
Iskra Klecza - Czarni Staniątki 2-2 (1-1)
Górnik Wieliczka - Halniak Maków Podhalański 0-0
Jutrzenka Giebułtów - Borek Kraków 4-0
Sokół Przytkowice - Cracovia II 2-1 (1-0)
1 | Soła Oświęcim | 22 | 51 | 48-16 | |||||||||||||||
2 | Karpaty Siepraw | 22 | 47 | 44-23 | |||||||||||||||
3 | Orzeł Piaski Wielkie | 23 | 40 | 37-31 | |||||||||||||||
4 | Świt Krzeszowice | 22 | 34 | 29-27 | |||||||||||||||
5 | Niwa Nowa Wieś | 22 | 33 | 35-20 | |||||||||||||||
6 | MKS Trzebinia/Siersza | 24 | 32 | 32-30 | |||||||||||||||
7 | Jutrzenka Giebułtów | 24 | 32 | 21-24 | |||||||||||||||
8 | Górnik Wieliczka | 23 | 30 | 36-28 | |||||||||||||||
9 | Iskra Klecza | 23 | 29 | 32-43 | |||||||||||||||
10 | Cracovia II | 22 | 27 | 39-28 | |||||||||||||||
11 | Maków Podhalański | 21 | 26 | 27-22 | |||||||||||||||
12 | Orzeł Balin | 22 | 26 | 23-35 | |||||||||||||||
13 | Sokół Przytkowice | 23 | 24 | 24-40 | |||||||||||||||
14 | Czarni Staniątki | 23 | 24 | 14-31 | |||||||||||||||
15 | Borek Kraków | 21 | 22 | 22-28 | |||||||||||||||
16 | Garbarz Zembrzyce | 23 | 22 | 30-39 | |||||||||||||||
17 | Przeciszovia Przeciszów | 22 | 20 | 15-43 |
V LIGA
Sensacyjną porażkę zaliczyła Unia Oświęcim, a Kalwarianka nie zwalnia tempa. W gminnym derbach wygrała w Brodach i umocniłą się na fotelu lidera.
Skidziń - Żarki 0-3 walkower
Cedron Brody - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-4
Iskra Brzezinka - Soła Łęki 3-3
Skawa Wadowice - Babia Góra Sucha Beskidzka 0-1
Brzezina Osiek - MKS Alwernia 1-1
Jubilat Izdebnik - Jałowiec Stryszawa 0-5
D&R Unia Oświęcim - Zagórzanka Zagórze 1-2
Tempo Białka - KS Chełmek 1-0
1 |
Kalwarianka Kalwaria | 23 | 50 | 56-25 | |||||||||||||||
2 | D&R Unia Oświęcim | 21 | 44 | 52-16 | |||||||||||||||
3 | Jałowiec Stryszawa | 22 | 43 | 48-15 | |||||||||||||||
4 | Tempo Białka | 22 | 43 | 50-29 | |||||||||||||||
5 | Sucha Beskidzka | 22 | 38 | 41-31 | |||||||||||||||
6 | Soła Łęki | 22 | 37 | 57-33 | |||||||||||||||
7 | UKS KS Chełmek | 23 | 37 | 46-29 | |||||||||||||||
8 | Skawa Wadowice | 21 | 33 | 31-27 | |||||||||||||||
9 | Brzezina Osiek | 21 | 27 | 32-25 | |||||||||||||||
10 | Cedron Brody | 22 | 27 | 40-52 | |||||||||||||||
11 | LKS Żarki | 22 | 26 | 33-44 | |||||||||||||||
12 | Zagórzanka Zagórze | 23 | 22 | 30-53 | |||||||||||||||
13 | LKS Skidziń | 23 | 20 | 24-66 | |||||||||||||||
14 | MKS Alwernia | 22 | 19 | 26-44 | |||||||||||||||
15 | Iskra Brzezinka | 21 | 18 | 27-42 | |||||||||||||||
16 | Jubilat Izdebnik | 22 | 6 | 21-83 |
A KLASA - Wadowice
Orzeł Wieprz - Wisła Łączany 3-0
Sosnowianka Stanisław Dolny - Naroże Juszczyn 2-1
Błyskawica Marcówka - Grom Grzechynia 5-0
Dąb Paszkówka - Orzeł Ryczów 0-1
Strzelec Budzów - Relaks Wysoka 1-4
Halniak Targanice - Znicz Sułkowice Bolęcina 1-2
Stanisławianka Stanisław - Łysa Góra Zawadka 2-1
1 | Sosnowianka Stanisław D. | 19 | 43 | 36-9 | |||||||||||||||
2 | Orzeł Wieprz | 19 | 32 | 34-26 | |||||||||||||||
3 | Strzelec Budzów | 19 | 31 | 34-24 | |||||||||||||||
4 | Stanisławianka Stanisław | 19 | 31 | 36-31 | |||||||||||||||
5 | Relaks Wysoka | 19 | 30 | 44-29 | |||||||||||||||
6 | Orzeł Ryczów | 19 | 29 | 24-22 | |||||||||||||||
7 | Znicz Sułkowice Bolęcina | 19 | 29 | 39-38 | |||||||||||||||
8 | Dąb Paszkówka | 19 | 28 | 38-34 | |||||||||||||||
9 | Błyskawica Marcówka | 19 | 27 | 30-26 | |||||||||||||||
10 | Halniak Targanice | 19 | 22 | 36-39 | |||||||||||||||
11 | Naroże Juszczyn | 19 | 21 | 29-37 | |||||||||||||||
12 | Grom Grzechynia | 19 | 19 | 39-56 | |||||||||||||||
13 | Łysa Góra Zawadka | 19 | 18 | 30-55 | |||||||||||||||
14 | Wisła Łączany | 19 | 16 | 34-57 |
A KLASA, Oświęcim
KKS Hejnał Kęty - Harmęże 0-1
LKS Gorzów - Jawiszowice 1-2
LKS Rajsko - Górnik Brzeszcze 2-1
Zgoda Malec - Orzeł Witkowice 3-1
LKS Bobrek - Zaborzanka Zaborze 2-0
Strumień Polanka Wielka - Zatorzanka Zator 0-3
1 | Rajsko | 16 | 35 | 45-22 | |||||||||||||||
2 | Górnik Brzeszcze | 16 | 33 | 42-21 | |||||||||||||||
3 | Zgoda Malec | 16 | 29 | 30-27 | |||||||||||||||
4 | Jawiszowice | 16 | 23 | 30-28 | |||||||||||||||
5 | Polanka Wielka | 16 | 23 | 28-31 | |||||||||||||||
6 | LKS Harmęże | 16 | 21 | 20-25 | |||||||||||||||
7 | Bobrek | 16 | 20 | 22-22 | |||||||||||||||
8 | Gorzów | 16 | 20 | 21-24 | |||||||||||||||
9 | KKS Hejnał Kęty | 16 | 20 | 25-35 | |||||||||||||||
10 | Orzeł Witkowice | 16 | 15 | 38-36 | |||||||||||||||
11 | Zatorzanka Zator | 16 | 15 | 29-43 | |||||||||||||||
12 | Zaborzanka Zaborze | 16 | 13 | 13-29 |
B KLASA, Wadowice
Grupa 1
Burza Zakrzów - Bystra 1-3
Tarnawianka Tarnawa - Żuraw Krzeszów 3-0
Leńczanka Leńcze - Lachy Lachowice 2-1
Żarek Stronie - Żarek Barwałd 3-0
Zryw Lanckorona - Huragan Skawica 6-1
1 | Lachy Lachowice | 14 | 31 | 39-21 | |||||||||||||||
2 | Leńczanka Leńcze | 13 | 28 | 41-12 | |||||||||||||||
3 | Tarnawianka Tarnawa | 13 | 28 | 35-13 | |||||||||||||||
4 | Żarek Stronie | 13 | 20 | 26-23 | |||||||||||||||
5 | Burza Zakrzów | 14 | 19 | 24-24 | |||||||||||||||
6 | Huragan Skawica | 14 | 17 | 24-27 | |||||||||||||||
7 | Żuraw Krzeszów | 14 | 16 | 27-33 | |||||||||||||||
8 | Zryw Lanckorona | 14 | 16 | 22-35 | |||||||||||||||
9 | Żarek Barwałd | 14 | 13 | 24-25 | |||||||||||||||
10 | KS Bystra | 14 | 12 | 18-35 | |||||||||||||||
11 | Chełm Stryszów | 13 | 12 | 15-47 |
Grupa II
Borowik Bachowice - Orzeł Radocza 1-1
Sokół Frydrychowice - Sokół Chrząstowice mecz nie odbył się
Skawa Jaroszowice - Stalmark Burza Roczyny 2-2
Olimpia Chocznia - Gród Grodzisko 5-0
Astra Spytkowice - Dąb Tomice 1-2
Leskowiec Rzyki - Amator Babica 4-2
1 | Stalmark Burza Roczyny | 16 | 38 | 40-17 | |||||||||||||||
2 | Leskowiec Rzyki | 16 | 33 | 49-17 | |||||||||||||||
3 | Olimpia Chocznia | 16 | 30 | 49-19 | |||||||||||||||
4 | Gród Grodzisko | 16 | 29 | 28-32 | |||||||||||||||
5 | Astra Spytkowice | 16 | 24 | 31-26 | |||||||||||||||
6 | Dąb Tomice | 16 | 24 | 27-24 | |||||||||||||||
7 | Borowik Bachowice | 16 | 21 | 28-30 | |||||||||||||||
8 | Orzeł Radocza | 16 | 21 | 29-36 | |||||||||||||||
9 | Amator Babica | 16 | 20 | 42-35 | |||||||||||||||
10 | Sokół Chrząstowice | 15 | 14 | 37-39 | |||||||||||||||
11 | Skawa Jaroszowice | 16 | 12 | 23-39 | |||||||||||||||
12 | Sokół Frydrychowice | 15 | 3 | 14-83 |
B KLASA, Oświęcim
LKS Głębowice - Puls Broszkowice 2-3
Soła II Oświęcim - Poręba Wielka 10-0
LKS Palczowice - Skawa Podolsze 2-3
Solavia Grojec - Bulowice 8-0
Pogórze Gierałtowice - Piotrowice 2-0
1 | Solavia Grojec | 15 | 41 | 71-9 | |||||||||||||||
2 | Soła II Oświęcim | 15 | 39 | 83-11 | |||||||||||||||
3 | Pogórze Gierałtowice | 14 | 31 | 27-14 | |||||||||||||||
4 | Skawa Podolsze | 14 | 30 | 45-29 | |||||||||||||||
5 | Piotrowice | 15 | 19 | 26-41 | |||||||||||||||
6 | Palczowice | 14 | 16 | 24-51 | |||||||||||||||
7 | Puls Broszkowice | 14 | 15 | 26-37 | |||||||||||||||
8 | Bulowice | 14 | 14 | 20-53 | |||||||||||||||
9 | Głębowice | 14 | 13 | 21-45 | |||||||||||||||
10 | Sygnał Włosienica | 14 | 10 | 20-36 | |||||||||||||||
11 | Poręba Wielka | 13 | 1 | 14-51 |
C KLASA, Wadowice
Grupa 1
Zaskawianka Zaskawie - Czarni Koziniec 3-4
Świt Osielec - Bieńkówka 4-3
Pogoń Bugaj - Jastrzębianka Jastrzębia 2-2
Filkówka Barwałd Średni - Olimpia Zebrzydowice 1-0
Iskra II Klecza - Dąb Sidzina 3-7
1 | Dąb Sidzina | 13 | 29 | 42-21 | |||||||||||||||
2 | Filkówka Barwałd Śr. | 13 | 29 | 24-13 | |||||||||||||||
3 | Świt Osielec | 13 | 24 | 34-29 | |||||||||||||||
4 | Pogoń Bugaj | 13 | 21 | 30-27 | |||||||||||||||
5 | Jastrzębianka Jastrzębia | 13 | 20 | 25-31 | |||||||||||||||
6 | Olimpia Zebrzydowice | 13 | 17 | 25-30 | |||||||||||||||
7 | LKS Bieńkówka | 13 | 14 | 27-34 | |||||||||||||||
8 | Iskra II Klecza | 13 | 13 | 28-38 | |||||||||||||||
9 | Czarni Koziniec | 13 | 10 | 29-37 | |||||||||||||||
10 | Zaskawianka Zaskawie | 13 | 9 | 23-27 |
Grupa 2
Skawa Witanowice - Gronie Zagórnik 3-0 walkower (brak gości)
Spartak Przybradz - Strzelec Bęczyn 4-3
Huragan Inwałd - Victoria Półwieś 5-0
Płomień Sosnowice - Wikliniarz Woźnik 6-2
Przełęcz Kossowa - Orzeł II Wieprz 1-4
1 | Płomień Sosnowice | 13 | 31 | 40-18 | |||||||||||||||
2 | Huragan Inwałd | 13 | 30 | 49-21 | |||||||||||||||
3 | Skawa Witanowice | 13 | 27 | 33-14 | |||||||||||||||
4 | Wikliniarz Woźniki | 13 | 27 | 39-27 | |||||||||||||||
5 | Orzeł II Wieprz | 13 | 25 | 37-23 | |||||||||||||||
6 | Gronie Zagórnik | 13 | 13 | 26-32 | |||||||||||||||
7 | Przełęcz Kossowa | 13 | 12 | 27-37 | |||||||||||||||
8 | Spartak Przybradz | 13 | 9 | 24-48 | |||||||||||||||
9 | Strzelec Bęczyn |
13 | 8 | 20-39 | |||||||||||||||
10 | Victoria Półwieś | 13 | 7 | 20-56 |
Znasz wynik meczu, a jeszcze nie ma go na stronie?
Prześlij go nam na: [email protected]
lub poprzez formularz kontaktow
Brak komentarzy