Kolejna wygrana siatkarzy MKS Andrychów, choć już nie tak okazała

Sport, Wiadomości, 13.11.2016 08:50, a

Siatkarze MKS Andrychów mają za sobą bardzo trudną przeprawę.

W sobotni (12.11) wieczór andrychowianie, liderzy II ligi, grali w Raciborzu z ostatnim w tabeli Rafako. Zawodnicy z Andrychowa byli zdecydowanymi faworytami, ale gospodarze chyba wznieśli się na wyżyny.

Andrychowianie zgodnie z planem, wygrali pierwszego seta, ale w dwóch kolejnych górą byli zawodnicy Rafako. Liderzy nie nie skapitulowali, zwycieżyli w dwóch kolejnych setach i ostatecznie wygrali 3-2, przywożąc do Andrychowa zwycięstwo za 2 punkty.

W środę (16.11) we własnej hali w ramach czwartej rundy Pucharu Polski zagrają ze pierwszoligową Stalą Nysa (godz. 19:00). A już 19 listopada kolejny ligowy mecz – w Głuchołazach.

Rafako Racibórz - MKS Andrychów 2:3 (16:25, 25:18, 25:21, 22:25, 11:15)