Turnieje, stanowiące finał na szczeblu Małopolski zachodniej, rozegrane zostały w miniony weekend w Kętach. Uczestniczyły w nim najlepsze zespoły wyłonione wcześniej w eliminacjach w kilku powiatach. Konkurencja była więc mocna. Mimo to jest sukces!
Zarówno Beskid Andrychów jak i Przełęcz Kossowa wywalczyły drugie miejsce w swoich kategoriach wiekowych, a więc drugie miejsce w Małopolsce zachodniej i awansowały do finału wojewódzkiego.
Uczestnicy turnieju Juniorzy Młodsi rocznik 1999 i młodsi |
||
L. p |
Nazwa drużyny |
Podokręg Piłki Nożnej |
KS SOŁA OŚWIĘCIM |
Podokręg Oświęcim |
|
LKS ZATORZANKA ZATOR |
Podokręg Oświęcim |
|
MKS TRZEBINIA SIERSZA |
Podokręg Chrzanów |
|
LKS PRZEŁĘCZ KOSSOWA |
Podokręg Wadowice |
Wyniki spotkań :
L. p |
Nazwa zespołu |
Nazwa zespołu |
Wyniki |
Soła Oświęcim |
Zatorzanka Zator |
1 : 1 |
|
Przełęcz Kossowa |
Trzebinia Siersza |
1 : 3 |
|
Soła Oświęcim |
Przełęcz Kossowa |
0 : 2 |
|
Zatorzanka Zator |
Trzebinia Siersza |
0 : 4 |
|
Soła Oświęcim |
Trzebinia Siersza |
1 : 0 |
|
Zatorzanka Zator |
Przełęcz Kossowa |
2 : 5 |
Tabela spotkań :
L. p |
Nazwa zespołu |
Ilość |
Punkty |
Bramki |
MKS Trzebinia Siersza |
3 |
6 |
7 : 2 |
|
LKS Przełęcz Kossowa |
3 |
6 |
8 : 3 |
|
KS Soła Oświęcim |
3 |
4 |
2 : 3 |
|
LKS Zatorzanka Zator |
3 |
1 |
3 : 10 |
Nagrody indywidualne rocznik 1999 i młodsi |
|||
L. p |
Nazwisko i Imię |
Nagroda |
Klub |
Rybarczyk Jakub |
Najlepszy zawodnik |
LKS Przełęcz Kossowa |
|
Jarzyna Damian |
Najlepszy bramkarz |
LKS Zatorzanka Zator |
|
Rybarczyk Bartłomiej |
Najlepszy strzelec |
LKS Przełęcz Kossowa |
Skład Zespołu rocznik 1999 – LKS Przełęcz Kossowa
GALOS MATEUSZ |
|
GONDEK JAKUB |
|
HORĄŻY KAROL |
|
MERES KRYSTIAN |
|
MERES MAKSYM |
|
NICIEJA DANIEL |
|
RYBARCZYK BARTŁOMIEJ |
|
RYBARCZYK JAKUB |
|
SCĄBER TOMASZ |
|
TRYBAŁA DOMINIK |
|
ZAJĄC HUBERT |
|
|
Trener Sendera Robert |
Uczestnicy turnieju Młodzik rocznik 2003 i młodsi |
||
L. p |
Nazwa drużyny |
Podokręg Piłki Nożnej |
MPK UNIA OŚWIĘCIM |
Podokręg Oświęcim |
|
LKS ZATORZANKA ZATOR |
Podokręg Oświęcim |
|
AKS BESKID ANDRYCHÓW |
Podokręg Wadowice |
|
MKS FABLOK CHRZANÓW |
Podokręg Chrzanów |
Wyniki spotkań :
L. p |
Nazwa zespołu |
Nazwa zespołu |
Wyniki |
Unia Oświęcim |
Zatorzanka Zator |
2 : 1 |
|
Beskid Andrychów |
Fablok Chrzanów |
7 : 2 |
|
Unia Oświęcim |
Beskid Andrychów |
3 : 1 |
|
Zatorzanka Zator |
Fablok Chrzanów |
4 : 0 |
|
Unia Oświęcim |
Fablok Chrzanów |
5 : 1 |
|
Zatorzanka Zator |
Beskid Andrychów |
2 : 3 |
Tabela spotkań :
L. p |
Nazwa zespołu |
Ilość |
Punkty |
Bramki |
MKP Unia Oświęcim |
3 |
9 |
10 : 3 |
|
AKS Beskid Andrychów |
3 |
6 |
11 : 7 |
|
LKS Zatorzanka Zator |
3 |
3 |
7 : 5 |
|
MKS Fablok Chrzanów |
3 |
0 |
3 : 16 |
Nagrody indywidualne rocznik 2002 i młodsi |
|||
L. p |
Nazwisko i Imię |
Nagroda |
Klub |
Igor Pawela |
Najlepszy zawodnik |
MPK Unia Oświęcim |
|
Klaudiusz Dutko |
Najlepszy bramkarz |
LKS Zatorzanka Zator |
|
Daniel Budka |
Najlepszy strzelec |
AKS Beskid Andrychów |
Skład Zespołu rocznik 2003 – Beskid Andrychów
BUDKA DANIEL |
|
BUDKA JAKUB |
|
DWORNIK PAWEŁ |
|
KACPRZAK KACPER |
|
KOCZUR MIŁOSZ |
|
MIKOŁAJEK JAKUB |
|
MIZERA ARTUR |
|
POCHOPIEŃ DAWID |
|
PUSTELNIK OSKAR |
|
PYTEL PATRYK |
|
RUSINEK JAKUB |
|
WDOWIK JULIAN |
|
|
Trener Adamus Jakub |
AKS Beskid Andrychów pod wodzą trenera Jakuba Adamusa
źródło: ozpnwadowice.pl
Brak komentarzy