Czy można jeszcze składać wnioski na dofinansowanie wymiany kopciucha?

, Gospodarka, Wiadomości, 17.02.2020 17:30, PG
Ostatnio w Andrychowie przeznaczono na ten cel sporą sumę pieniędzy.
Czy można jeszcze składać wnioski na dofinansowanie wymiany kopciucha?

Jak już pisaliśmy podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Andrychowie przeznaczono 300 tys. zł na "Program Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Andrychów" czyli na wymianę ogrzewania na ekologiczne dla mieszkańców.

Mieszkańcy interesują się tym, czy można dalej składać wnioski lub czy trzeba je przynieść ponownie do urzędu.

Jak poinformował burmistrz Tomasz Żak w tej chwili złożono już około 100 wniosków, ale można je składać cały czas, gdyż gmina będzie się starać o kolejne dofinansowania. Z obecnej puli pieniędzy wymienionych zostanie około 60 kopciuchów.

Nie trzeba też składać wniosków ponownie. Zostaną one uwzględnione w kolejnych transzach dofinansowań.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ChojnaZmiana , 19.02.2020 13:38

Kopciuchy ? ooo ha ha ha ! co za żenada. Dziwne że tam gdzie zakazują palić węglem w zwykłych piecach "smog" jak "był" tak "jest". Ale OK ktoś płaci, ktoś zarabia na "eco"

zandrychowa, 19.02.2020 09:42

A jak kupujesz kolejny samochód bez dofinansowania to nie żal ci pieniędzy?

mylles, 17.02.2020 20:16

Żałosne dofinansowanie. Ja jeszcze rok temu dostałem 4.500zł co i tak przy całosci kosztów czyli piec boiler instalacja robocizna wyniosła całosc 16,400zł wiec teraz przy tych 1500zł wątpie czy się znajdą chętni, może nieliczni..

FeelFree, 17.02.2020 19:24

Czy można jeszcze składać wnioski na dofinansowanie wymiany kopciucha? Oczywiście, że można, ale można ich nie dostać gdy okaże się, że pieniądze zostaną na życzenie wójta przesunięte na ratowanie elektrociepłowni.