Dzisiaj jest 24 maja 2017, Imieniny: Joanny, Zdenka, ZuzannyWadowice, Andrychów, Wydarzenia, DK - 18.05.2017 14:50

Takie atrakcje tylko w tej szkole. Uczniowie ZDZ skaczą!

Dla kilkudziesięciu uczniów ze szkół ZDZ nadszedł dzień prawdy...

Takie atrakcje tylko w tej szkole. Uczniowie ZDZ skaczą!

Zespół Szkół ZDZ Andrychów, Wadowice, Kęty to szkoła, która już od kilku lat bynajmniej nie poprzestaje na standardowych programach nauczania.
 
 
Proponuje różnorakie kierunki kształcenia, a programy wplata różne nowości. I tak, od dwóch latach uczniowie Technikum Logistycznego ZDZ w Wadowicach i w Andrychowie mogą uczestniczyć w kilkumiesięcznym kursie spadochronowym. Kilka dni temu miał miejsce spektakularny finał tego szkolenia – skoki spadochronowe na bielskim lotnisku w Aleksandrowicach.
 
W skokach wzięło udział 36 uczniów z Technikum Logistycznego w Wadowicach i Andrychowie. W nowym roku szkolnym tego typu atrakcje będą mieli zapewnione także uczniowie technikum przy ZDZ w Kętach.
To dla nastolatków było wielkie przeżycie, wymagające odwagi.

Zespół Szkół ZDZ Andrychów, Wadowice, Kęty to szkoła, która już od kilku lat bynajmniej nie poprzestaje na standardowych programach nauczania. Proponuje różnorakie kierunki kształcenia, a programy wplata różne nowości. I tak, od trzech lat uczniowie Technikum Logistycznego ZDZ w Wadowicach i w Andrychowie mogą uczestniczyć w kilkumiesięcznym kursie spadochronowym. W czwartek, 18 maja, miał miejsce spektakularny finał tego szkolenia – skoki spadochronowe na bielskim lotnisku w Aleksandrowicach.

 

W skokach wzięło udział kilkudziesięciu uczniów z Technikum Logistycznego w Wadowicach, Andrychowie i Kętach. To dla nastolatków było wielkie przeżycie, wymagające odwagi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Naszą Klasę! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Pinger! Dodaj na Google+!     |     Wyślij link

Zobacz także

Dodaj komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się teraz!

Komentarze

tomacik, 2017-05-18 19:34:26 Szkoda że ZDZ nie robi kursu dla doroslych.