Ślizgawica na drogach, dachowanie na krajówce

Region, Andrychów, Kęty, Na sygnale, Wiadomości, 12.02.2018 08:50, red
Ślizgawica na drogach, dachowanie na krajówce
W niedzielę (11.02) na drodze krajowej nr 52 w Kobiernicach. Dachował tam samochód. Aż 4 osoby trafiły do szpitala.

- Wszystkie osoby opuściły pojazd o własnych siłach. Z relacji świadka wynikało, iż oprócz trójki poszkodowanych, których zastaliśmy przy samochodzie, w pojeździe podróżowały także dwie inne osoby, które oddaliły się z miejsca zdarzenia w stronę pobliskiego bloku. Po rozpoczęciu szybkich poszukiwań znaleźliśmy pozostałą dwójkę. Oddalenie się ich z miejsca zdarzenia spowodowane było szokiem po wypadku. Jeden z poszkodowanych doznał urazu przedramienia i został zaopatrzony przez naszych ratowników przed przyjazdem pogotowia. Łącznie zabrane przez Zespoły Ratownictwa Medycznego do szpitala zostały cztery osoby, piąta odmówiła udzielenia pomocy medycznej - informują strażacy z OSP Kobiernice.

Synoptycy ostrzegają przed oblodzeniami, które mogą występować na drogach w najbliższych dniach. Mogą także występować opady śniegu.

- W nocy prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C, przy gruncie od -5°C do -3°C - czytamy w informacji IMGW Kraków.


foto: OSP Kobiernice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy