Przekroczył prędkość - stracił prawo jazdy na trzy miesiące

, Na sygnale, Wiadomości, 24.06.2019 09:15,
Przekroczył prędkość - stracił prawo jazdy na trzy miesiące
W niedzielę (23.06) w Osieku policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji, zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość o 66 km/h.

Do zdarzenia doszło na ulicy Karolina w Osieku, gdzie policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tuż po godzinie 22.00 zmierzyli prędkość z jaką jechał kierowca samochodu marki Audi A3. Miernik prędkości wskazał 116 km/h, przy obowiązującej 50 km/h. Funkcjonariusze natychmiast dali kierowcy sygnał do zatrzymania się, a kiedy pojazd zjechał na pobocze przystąpili do kontroli drogowej. Za kierownicą auta siedział 23 – letni mieszkaniec gminy Kęty.

- W związku z przekroczeniem prędkości o 66 km/h policjanci ukarali mężczyznę mandatem, punktami karnymi, a także zatrzymali jego prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać dopiero za trzy miesiące - informuje policja.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy