Policjanci z Andrychowa zatrzymali złodzieja i odzyskali skradziony rower

, Na sygnale, Wiadomości, 26.09.2019 12:21,
Złodziejowi grozi do 5 lat więzienia.
Policjanci z Andrychowa zatrzymali złodzieja i odzyskali skradziony rower

Policjanci pionu prewencji z andrychowskiego komisariatu zatrzymali 55-latka, który 17 września ukradł rower o wartości 800 złotych. Jednoślad stał się łatwym łupem złodzieja, gdyż jego użytkowniczka pozostawiła go przed jednym z budynków na ul. Włókniarzy w Andrychowie i w żaden sposób nie zabezpieczyła.

19 września mężczyzna został zatrzymany. Dwukołowy pojazd - jak się okazało - 55-latek schował na terenie jednej z niezamieszkałych posesji w Andrychowie.

- Rower trafił z powrotem do właścicielki, a mężczyźnie przedstawiono zarzut kradzieży (art. 278 § 1 KK) za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje Agnieszka Petek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Policjanci apelują do wszystkich rowerzystów, by nie zostawiali swoich cennych jednośladów bez nadzoru oraz zabezpieczali je przed kradzieżą.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 27.09.2019 05:22

Co za bzdura, zabezpieczyła, czy nie to i tak nikt nie ma prawa zabierać cudzej własności