Plac Mickiewicza poobijany. Kolejne zniszczenia

, Na sygnale, Wiadomości, 23.06.2020 14:55, WB
Kolejna już w ostatnim czasie kolizja na placu Mickiewicza w Andrychowie.
Plac Mickiewicza poobijany. Kolejne zniszczenia
Plac Mickiewicza w Andrychowie to już od kilku lat jest jeden wielki parking, choć chyba nie do końca takie było jego przeznaczenie. Samochody wjeżdżają, wyjeżdżają... Jest ciasno.

Co jakiś czas zdarzają się kolizje i uszkodzenia infrastruktury, powodowane przez nieostrożnych kierowców.

Niedawno jeden z kierowców zniszczył latarnię, a teraz zrównany z płytkami został słupek.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Turboplazmotron, 24.06.2020 14:02

@Jacek Stypuła. Ja i większość moich znajomych w 100% się zgadamy z Twoim wpisem.A tu nasi włodarze zaplanowali na Placu Mickiewicza strefę płatnego parkowania i zamontują tam parkometry co przekazał w RA Krzysztof Tokarz. Zamiast wspólne z przedsiębiorcami ciekawie zagospodarować to miejsce i pobudzić je do życia gmina zrobi tam płatny parking.Powinniśmy jako mieszkańcy reagować na takie nie do końca przemyślane decyzje.Pozdrawiam.

",,**,,", 23.06.2020 21:18

Patrzyńska najpierw przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałam a potem komentuj. Niby gdzie nie ma miejsca by zaparkować? Rusz dupe i poszukaj miejsca wolnego. Jacy to niby ludzie zjeżdżają z sołectw na Mickiewicza i idą kilometr na zakupy do kauflandu biedronki i aldi, osmieszyłaś się babo tym komentarzem.

Nostradamus, 23.06.2020 16:52

To się nazywa , mania betonowania ( nie dotyczy tylko Andrychowa) . Im mniej zieleni tym lepiej. Teraz nie ma się co dziwić że gdzie się da tam parkują samochody.

",,**,,", 23.06.2020 16:33

Od 1lipca wprowadzić zakaz wjazdu, każdy kto wjedzie i zaparkuje 500zł mandatu i po problemie!!! 3/4 samochodów to sprzedawcy okolicznych sklepów stoją od 9-17. A radni jak nic nie robili w tej sprawie to dalej nic nie robią. Pytanie gdzie policja i gdzie straż miejska??? Jest zakaz wjazdu czy go nie ma? Jak jest to dawać mandaty, jak nie ma to usunąć tą śmieszną fontannę pisowską i powiększyć parking!!!