Pędziła samochodem 110 km/h w terenie zabudowanym

, Na sygnale, Wiadomości, 21.11.2019 10:16,
Zatrzymaniem prawa jazdy zakończyła się brawurowa jazda dla kierującej, która w terenie zabudowanym przekroczyła prędkość o ponad 50 km/h.
Pędziła samochodem 110 km/h w terenie zabudowanym

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło w środę (20.11) około południa w miejscowości Spytkowice. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującą oplem, która przekroczyła dozwoloną prędkość o 60 km/h.

W terenie zabudowanym jechała z prędkością 110 km/h. Mieszkanka powiatu wadowickiego w związku z popełnionym wykroczeniem została ukarana mandatem i punktami karnymi, a także zostało jej zatrzymane prawo jazdy, które będzie mogła odzyskać za trzy miesiące.

- Jeżeli osoba, której zostały odebrane uprawnienia do kierowania, będzie w dalszym ciągu prowadzić pojazd, trzymiesięczny okres zakazu będzie przedłużony do sześciu miesięcy. Jeśli kierowca w tym czasie i tak zdecyduje się wsiąść za kierownicę, starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdem. Aby je odzyskać, trzeba będzie spełnić wszystkie wymagania stawiane osobom, które po raz pierwszy ubiegają się o prawo jazdy - informuje mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bazyl, 23.11.2019 21:48

Teraz będzie pędziła w samochodzie !