Makabryczny wypadek w Rzykach [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 09.06.2018 15:05, red
Znaleziono rozczłonkowane ciało człowieka.
Makabryczny wypadek w Rzykach [FOTO] [AKTUALIZACJA]

W sobotę (9.06) po południu w terenie rolniczym na osiedlu Leśniczówka w Rzykach k. Andrychowa ujawniono rozczłonkowane ciało człowieka. Części ciała znajdowały się w promieniu kilku metrów na skoszonej łące.

Ze wstępnych informacji wynika, że 67-letni mężczyzna został przejechany przez maszynę rolniczą, kosiarkę przypiętą do traktora. Trwa ustalanie, kiedy doszło do tego wypadku.

Na miejsce skierowano strażaków, którzy zabezpieczyli okoliczny teren, a także zespół ratownictwa medycznego i policjantów, którzy będą ustalać dokładne okoliczności tej tragedii.

Jak informuje rzeczniczka wadowickiej policji Agnieszka Petek - w sobotę (09.08.) około godz. 14:20 w Rzykach ujawniono rozczłonkowane zwłoki, najprawdopodobniej mężczyzny na łące z bardzo wysoką trawą, na której prowadzone były prace przy użycia ciągnika z kosiarką bijakową. Na miejscu trwały czynności z udziałem prokuratora.

Na miejsce służby wezwał kierowca ciągnika.

Tak wygląda miejsce tragedii:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy