Kradli quady i motocykle crossowe

, Na sygnale, Wiadomości, 29.03.2018 15:45, red
Kradli quady i motocykle crossowe
Policjanci Wydziału Kryminalnego suskiej komendy zatrzymali pięcioosobową grupę mężczyzn, która na terenie całego kraju dokonała kilkunastu kradzieży i kradzieży z włamaniem, a ich łupem padały pojazdy wyczynowe typu CROSS i QUAD.

jak informuje policja, w nocy z 23/24 grudnia 2017 roku w Bieńkówce z budynku gospodarczego jednej z posesji, nieznani wówczas sprawcy dokonali kradzieży quada o wartości blisko 20 tys. zł.

22 marca tego roku na terenie województwa świętokrzyskiego suscy policjanci ustalili i zatrzymali 5-ciu mężczyzn w wieku od 19 do 27 lat podejrzanych o dokonanie tej kradzieży. Ponadto ustalili, że kradzież quada, która miała miejsce w Bieńkówce to jedno z kilkunastu przestępstw dokonanych przez tą grupę na terenie całego kraju. Ich łupem padały głównie pojazdy terenowe typu CROSS i QUAD. Ten, którego ukradli w Bieńkówce został odzyskany.

Dwóch mężczyzn trafiło do aresztu na okres 3 miesięcy, natomiast wobec pozostałych trzech zastosowany został dozór policyjny. Przestępstwo dotyczące kradzieży z włamaniem zagrożone jest kara od 1 do 10 lat pozbawienia wolności.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy